Gość

Rejestruj

 

 


GTA IV · PC
~80zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
TBoGT - Solucja
napisany: 17.11.2009 · dodał: may_cry
kategoria: GTA IV · wyświetleń: 8138
Tony Prince - [T]

I luv LC... - $0

Grę zaczynamy od napadu na bank znanego z misji Three Leaf Clover z podstawowej wersji IV. Luis jest jednym z zakładników. Po całej akcji niczym niewzruszny bohater udaje się pieszo do apartamentu Tony'ego. Po krótkiej rozmowie wpadają dwaj goście z rodziny Ancellotti. Jeden z nich to Rocco, któremu Tony wisi pieniądze, dlatego bez ogródek łapie plik banknotów leżący na szafce i wychodzi. I właściwie dopiero tutaj zaczyna się granie. Jest to misja wprowadzająca - bardzo prosta i nieskomplikowana. Należy podwieźć Tony'ego do klubu Hercules, a następnie do Maisonette 9. Teraz mamy chwilę dla siebie - można zaszaleć na parkiecie, walnąć sobie kielicha przy barze albo wziąć udział w konkursie picia szampana. Niestety po chwili dostajemy polecenie, aby pomóc Dessiemu przy bramce, ponieważ wynikła tam jakaś awantura. Jak się okazuje problem stanowią dwaj starzy kumple Luisa: Henrique i Armando. Po krótkiej rozmowie naszym zadaniem jest podwiezienie ziomali na ich blokowisko w Northwood, a następnie udanie się do swojego apartamentu.

Practice Swing - $1500

Okazuje się, że Tony wplątał się w nieciekawe interesy z Rocco i teraz, aby trzymać go na dystans musi zrobić dla niego kilka rzeczy. Dlatego jedziemy z nim na spotkanie na pole golfowe. Tam Rocco "torturuje" pewnego kolesia strzelając w niego piłeczkami golfowymi. Teraz to zadanie przypadnie nam. Trzeba dobrze wycelować i wymierzyć siłę strzału. Po trzech celnych strzałach Rocco będzie miał już potrzebne informacje. Niestety przybywają posiłki. Trzeba szybko zbiec na dół i wystrzelać gangsterów. Potem wskakujemy do wózka golfowego i jedziemy za Rocco i jego zakładnikiem. Po dojechaniu na bezpieczne miejsce następuje jeszcze krótka wymiana zdań z Rocco po której odwozimy Tony'ego na chatę.

Chinese Takeout - $1000

Rocco postanowił nas wykorzystać, aby załatwić interesy z chińskimi gangsterami. Razem z Tonym jedziemy na budowę. Tam po cutscence, której jednym z bohaterów jest Billy z The Lost and Damned mamy za zadanie wydostać się z budynku. Nie jest to jednak takie proste ponieważ budowa jest pełna chińczyków. Na szczęście dostajemy nowy karabinek, który świetnie nadaje się do walki w pomieszczeniach. Nie śpiesząc się przemierzamy kolejne korytarze i pomieszczenia i czyścimy z wrogów. Po wyjściu z budynku trzeba bezpiecznie odstawić Tony'ego.


Momma - [M]

Mommas Boy - $1000

Matka Luisa pożyczyła kasę od jakiegoś miejscowego gangstera. Teraz Luis, aby spłacić dług musi wziąć udział w walkach w klatkach. Razem z owym gangsterem idziemy ulicą. Zaprowadzi nas do piwnicy pewnego budynku, gdzie owe walk się odbywają. Po wygranych trzech rundach okazuje się, że gangster obstawiał naszą porażkę dlatego jest strasznie wkurzony i zasadza się na Luisa z nożem. Po prostu trzeba gościa zabić, a misja zostanie zaliczona.

Corner Kids - $2500

Armando i Henrique mają jakiś interes z dilerem. Zawozimy chłopaków do wyznaczonego miejsca. Okazuje się, że gliny wiedziały o spotkaniu i zastawiły zasadzkę. Zaczyna się klasyczna strzelanina. Na szczęście zostajemy wyposażeni w automatycznego shotguna. Znajdujemy dobrą osłonę i sukcesywnie zabijamy kolejnych policjantów i agentów NOOSE. Później biegniemy za Armando i Henrique eliminująć po drodze wszelkich przeciwników. Po oczyszczeniu terenu okazuje się, że pozostał jedynie śmigłowiec, który ostrzeliwuje nas z działek pokładowych. Na szczęście w wozie NOOSE jest bazooka. Bierzemy ją i zestrzeliwujemy śmigłowiec. Później odwozimy chłopaków do Northwood i misja zostaje zaliczona.

Clocking Off - $5000

Naszym zadaniem jest pilnowanie rozładunku narkotyków z łodzi do samochodów. Jedziemy na miejsce razem z Henrique i Armando. Po chwili spokoju okazuje się, że wrogi gang chce odbić narkotyki. Nalot jest ze wszystkich stron dlatego trzeba uważać na plecy. Zabijamy po kolei wszystko co się rusza, a następnie wsiadamy do jednego z wozów i odwozimy go w zaznaczone miejsce.


Tony Prince - [T]

Blog This... - $0

Pewien blogger o nicku The Celebrinator krytykuje Tony'ego i Luisa na swoim blogu. Z racji tego, że jego blog jest bardzo popularny Tony postanowił coś z tym zrobić. Naszym zadaniem jest zostawić komentarz pod ostatnim wpisem i zaproponować mu spotkanie. Najpierw jednak zawozimy Gracie i Tony'ego do domu dziewczyny w Alderney. Później dopiero jedziemy do Tw@t'a i zostawiamy komentarz na blogu.

Bang, Bang - $2500

Tony jest naćpany i co gorsza dostał kolejne zadanie od Rocco, którego niestety ze względu na swój stan nie może wykonać (na trzeźwo też by pewnie nie dał rady) dlatego przypada ono nam. Chodzi o wysadzenie dźwigu, pociągu i samolotu. Zostajemy zaopatrzeni w specjalne „sticky bombs”. Pierwszy obiekt to wspomniany dźwig - przyczepiamy 3 bomby i detonujemy. Następnie jedziemy odnaleźć pociąg. Jest łatwym celem, gdyż wystarczy tylko jedna bomba. Ostatni jest samolot, który właśnie kołuje na lotnisku. Na zniszczemie go mamy ograniczony czas. Trzeba się śpieszyć, gdyż jest on nieco wyśrubowany. Gdy uda nam się dojechać na czas i zniszczyć samolot należy zgubić wanted level i misja zostaje zaliczona.

Frosting on the Cake - $3500

Misja dotyczy zakupu diamentów. Wraz Evanem (chłopakiem Tony'ego) jedziemy limuzyną do doków w Broker - tam gdzie jest zacumowany Platypus. Po cutscence rozpoczyna się piękna zadyma. Pojazd prowadzi szofer Tony'ego, a naszym zadaniem jest likwidowanie za pomocą sticky boms wszystkich ścigających nas motocyklistów z The Lost. Jest ich na prawdę dużo, więc należy się skupić. Najlepiej wyrzucać bomby i od razu je detonować. Po wyjechaniu z doków mamy przed sobą barykadę policyjną, którą bez problemu też rozwalamy bombami. Dalej do pościgu za nami włącza się czołg NOOSE. Wbrew pozorom nie jest wcale ciężko go zniszczyć - kilka bomb załatwia sprawę. Jaby tego brakowało do pościgu włącza się śmigłowiec - go też trzeba zniszczyć. Niestety po rozwaleniu helikoptera nasz szofer zostaje zabity i nam przypadnie prowadzenie pojazdu. Teraz wystarczy tylko zgubić pościg i odwieźć Tony'ego do Herculesa.

Boulevard Baby - $3000

To zadanie jest nieco nietypowe, ponieważ naszym celem jest zbajerowanie pewnej laski. Udajemy się do klubu Bahamas Mammas i na parkiecie znajdujemy dziewczynę. Trzeba z nią tańczyć aż do momemtu napełnienia się okręgu w lewym dolnym rogu ekranu. Wtedy uruchamia się cutscence, na której pojawia się właściciel klubu i jednocześnie chłopak owej dziewczyny. Nakrywa Luisa z nią. Teraz naszym zadaniem jest wydostanie się z klubu. Najpierw szybko zabijamy właściciela i udajemy się w stronę wyjścia. Ochroniarze są słabo uzbrojeni, więc powinno pójść łatwo. Po oddaleniu się od Bahamas Mammas na bezpieczną odległość misja zostaje zaliczona.


Yusuf Amir - [Y]

Sexy Time - $10000

Yusuf chce podlizać się ojcu i wpada na „znakomity” pomysł. Zleca nam ukradnięcie śmigłowca bojowego z pokładu jachtu należącego do handlarzy bronią. Udajemy się na przystań i porywamy jedną z motorówek. Po zbliżeniu się do jachtu, uważamy aby nie zobaczyła nas załoga łodzi zwiadowczej. Podpływany do rufy jachtu i wchodzimy na pokład. Eliminujemy wszystkich wrogów. Dobrym pomysłem jest pozbycie się też wspomnianej łodzi zwiadowczej. Porywamy śmigłowiec. Po chwili Luis telefonuje do Yusuf'a, który mówi, aby zniszczyć jacht. Wracamy się i strzelamy rakietami w łódź. Trzeba uważać ponieważ zdenerwowani handlarze atakują nas wyrzutniami rakiet! Gdy jacht w końcu utonie naszym zadaniem jest zniszczyć jeszcze 3 łodzie z uciekającymi niedobitkami na pokładzie. Jeżeli nie zrobimy tego dostatecznie szybko dopłyną oni w końcu do jednej z zatok w Alderney i zaczną uciekać pieszo. Wtedy najlepiej wylądować i zlikwidować delikwentów z ziemi. Teraz pozostało odstawić śmigłowiec na lądowisko Yusuf'a.

High Dive - $15000

Yusuf chce abyśmy się spotkali z dwoma kolesiami na dachu Rotterdam Tower. Podwozi nas tam swoim złotym (a jakże) samochodem, który do złudzenia przypomina Rolls Royce'a. Udajemy się do windy i wjeżdżamy na górę. Spotkanie jednak nie przebiegło jak należy i oto czeka nas kolejna zadyma. Jeden z gości, z którymi przyszło nam rozmawiać (Ahmed) ucieka w górę budynku po iglicy. Gonimy go likwidując po drodze agentów NOOSE i kolejne helikoptery. Yusuf zaopatrzył nas wcześniej w specjalne, wybuchowe naboje do shotgun'a, które o niebo ułatwią nam walkę. Gdy dojdziemy na górę Luis spycha Ahmeda z budynku a sam skacze ze spadochronem.


Tony Prince - [T]

...Blog This - $2000

Odbieramy telefon od Tony'ego, który mówi, że blogger The Celebrinator zgodził się spotkać. Jedziemy na zaznaczone lądowisko dla helikopterów. Tam czeka już Tony i The Celebrinator. Lecimy helikopterem nad Statuę Szczęścia, zaliczając po drodze wszystkie wyznaczone pierścienie. Teraz należy dać nauczkę niemiłemu bloggerowi. Możemy mu dać w ryj, na dwa różne sposoby po czym wyrzucamy go ze śmigłowca i skaczemy za nim. W powietrzu trzeba jak najszybciej do niego dolecieć i złapać, a później bezpiecznie wylądować.


Yusuf Amir - [Y]

Caught with Your Pants Down - $20000

Do Liberty City przybył ojciec Yusuf'a i nie jest zadowolony z syna. Mimo to Yusuf wciąga nas w swój kolejny „genialny” pomysł. Tym razem trzeba zawinąć czołg NOOSE. Spotykamy się z Yusuf'em na Star Junction i lecimy w wyznaczoną stronę. Gdy dolecimy do śmigłowca transpotującego czołg, Yusu obejmuje stery, a naszym zadaniem jest zestrzelić za pomocą nowej snajperki 4 linki. Gdy to zrobimy, czołg spada na ziemię, a my wyskakujemy ze spadochronem na niego. Teraz trzeba zgubić wanted level i odstawić czołg na budowę Yusuf'a.


Tony Prince - [T]

Not So Fast - $4000

Jest to znane nam wydarzenie z GTA IV i poprzedniego DLC. Chodzi o sprzedaż diamentów w muzeum. Teraz jest nam dane obejrzeć je z perspektywy Luisa. Udajemy się na lądowisko po Buzzarda, po czym lecimy nim do muzemu i lądujemy na dachu. Po cutscence wracamy na dach. Tam likwidujemy śmigłowiec policji. Odlatujemy Buzzardem. Niestety policyjne helikoptery siedzą nam na ogonie. Trzeba je zniszczyć. Dobrym pomysłem jest wylądowanie sobie na dachu jakiegoś budynku i zniszczenie śmigłowców z wyrzutni rakiet. Na koniec odstawiamy Buzzarda z powrotem na lądowisko.

Ladies' Night - $0

Porwano Gracie i jej rodzina obwinia o to Tony'ego i jego sprawy z diamentami. Dlatego naszym zadaniem jest odszukanie kryjówki porywaczy. Jedziemy z Tonym po helikopter. Następnie lecimy nim pod dom McRaery'ch w Dukes. Od teraz lecimy za Packie'm - jedzie on bardzo szybko dlatego uważamy aby go nie zgubić. Jedzie od czerwonym Cometem w stronę Alderney. W Alderney wjeżdża na piętrowy parking, a następnie udaje się do kryjówki. Zadanie wykonane - wiemy już gdzie znajduje się Gracie. Teraz wracamy na lądowisko i misja zostanie zaliczona.


Mori Kibbutz - [M]

Kibbutz Number One - $500

Jeżeli wydawało Wam się, że Brucie jes walnięty, to co powiecie o jego starszym bracie? On jest delikatnie rzecz biorąc nienormalny, a na dodatek potrzebuje naszej pomocy. Musi pogadać ze swoimi byłymi wspólnikami dlatego jedziemy wraz z nim do Bohan. Jego byli partnerzy nieco źle go wspominają dlatego po krótkiej wymianie zdań wyniknęła strzelanina. Nic trudnego - pozabijać wszystkich wokół, uważając na gościa z wyrzutnią rakiet w jednym z budynków. Pozostali ratują się ucieczką na łodziach - trzeba ich dogonić i zabić. Na koniec podpłynąć w wyznaczone miejsce i koniec zadania.

This Ain't Checkers - $1000

Mori obiecał nam, że daruje Tonemu długi jeżeli wygramy z nim w wyścig. Jedziemy wraz z Brucie i Mori na lądowisko helikopterów. Tam zaczyna się wyścig. Jest to dość nietypowy triatlon. Zaczynamy wysoko w chmurach skokiem ze spadochronu. Jak naszybciej lądujemy na którejś z zaznaczonych łodzi i płyniemy zaliczając po drodze wszystkie checkpointy. Dopływamy na plażę, gdzie zaparkowano samochody i wskakujemy do jednego z nich. Jedziemy zaliczając checkpointy. W samochodach zamontowano butle z podtlenkiem azotu dlatego na długich prostych można nieźle dać czadu. Ostatecznie wyścig kończy się w Middle Parku.

No. 3 - $0

Ostatnie zadanie dla Mori'ego. Jedziemy wraz z nim i z Brucie do handlarza samochodami. Tak ściągamy po kolei z podnośników auta. Wsiadamy do ostatniego (Bullet GT) i jedziemy za braćmi. I to właściwie tyle... Uważamy po drodze na policję i inne przeszkody. Pod koniec jazdy trzeba się skupić, gdyż czeka nas przeskakiwanie przez barki pływające po rzece. Misja kończy się cutscenką. Hura - już nie trzeba pracować dla tego świra!


Ray Bulgarin - [B]

Going Deep - $2000

Bulgarinowi przeszkadzają pewni policyjni agenci. Dlatego z naszą pomocą postanowił ich sprzątnąć. Jedziemy wraz z nim i jego przydupasem Timurem na podziemny parking. Po drodze w samochodzie dostajemy CKM'a. Parkujemy samochód i podkładamy przy masce jedną sticky bomb. Teraz chowamy się za filarem. Czekamy na przyjazd policji. Gdy agenci zbliżą się do pojadu wysadzamy go. Zaczyna się ostra strzelanina. Likwidujemy wszystko co się rusza. Po prostu rozwalamy wszystko i wszystkich! Kiedy już zrobimy swoje naszym zadaniem jest oczywiście odwieźć Bulgarina i Timura na chatę.

Dropping In - $4000

Bulgarin chce śmierci niejakiego Ashvilli'ego, który ma swoje biuro w jednym z drapaczy chmur na Star Junction. Dlatego wraz z Timurem jedziemy na lądowisko helikopterów. Lecimy zaliczając wszystkie pierścienie. Przy ostatnim wyskakujemy ze spadochronem. Lądujemy na zaznaczonym budynku. Wewnątrz pokonujemy wszystkie pomieszczenia eliminując kolejnych strażników. Gdy dojdziemy do sali konferencyjnej zabijamy stojącego tam Ashvilli'ego. Wyskakujemy z okna i staramy się wylądować na ciężarówce, którą prowadzi Timur. Teraz pozostało tylko zniszczyć dwa goniące nas wozy ochroniarzy.

In the Crosshairs - $6000

Kolejne zadanie zapowiada się całkiem normalnie. Jedziemy w wyznaczone miejsce. Tam, na cutscence okazuje się, że diamenty należały niegdyś do Bulgarina i teraz on obwinia Luisa i Tony'ego za ich stratę. Dlatego zastawił zasadzkę. Trzeba sprzątnąć wszystkich otaczających nas snajperów. Nie są specjalnie dyskretni, dlatego nie będzie większego problemu z ich eliminacją. Pojawia się helikopter i kolejna porcja zbirów Bulgarina. Niszczymy śmigłowiec, a następnie sukcesywnie oczyszczamy teren z bandziorów - uwaga na granaty! Gdy uda nam się zejść z dachów uciekamy z okolicy.


Yusuf Amir - [Y]

For the Man Who Has Everything - $25000

Yusuf ma już bojowy helikopter, czołg NOOSE, złotą limuzynę. Do szczęścia brakuje mu tylko... wagonu metra! Udajemy się na Alconquin Bridge. Zeskakujemy na pociąg. Oczywiście pojawiły się komplikacje w postaci policji i ich śmigłowców. Na szczęście dzięki shotgun'owi z wybuchową amunicją łatwo można się ich pozbyć. Niszcząć kolejne helikoptery poruszamy się w stronę zaznaczonego wagonu. Gdy tam dojdziemy, po obejrzeniu cutscenki misja zostaje zaliczona.


Tony Prince - [T]

Ladie's Half Price - $5000

Dzwoni Tony i mówi, że porywacze Gracie chcą diamenty w zamian za nią i żeby szybko się z nim spotkać. Jedziemy w wyznaczone miejsce. Tony jest w łodzi. Płyniemy wraz z nim na Charge Island. Po cutscence uciekamy z Gracie. Jakiś gangster wskoczył na łódź za nami. Płyniemy agresywnie ostro manewrując, aby zrzucić delikwenta. Potem pozostaje tylko wrócić na miejsce skąd przybyliśmy.


Rocco - [R]

Party's Over - $5000

Dzwoni Rocco i mówi, aby spotkać się z nim w kiblu w Middle Parku. Okazuje się, że Ancellotti są wkurzeni o całe to zamieszanie z diamentami i chcą, żeby ktoś za to zapłacił. Dlatego Rocco namawia nas, abyśmy sprzątnęli Tony'ego. Jedziemy do Maisonette 9. Tam na cutscence Luis oczywiście nie zabija Tony'ego. Pojawiają się ludzie Bulgarina. Trzeba przetrwać kilka fal wrogów. Najlepiej ustawić się przy schodach i eliminować ich po kolei. Udajemy się do wyjścia. Przed klubem czyścimy otoczenie przy użyciu granatów, granatnika, rakietnicy, bomb, czy innych zabawek.

Departure Time - $0

Luis postanawia zakończyć sprawy z Bulgarinem poprzez odebranie mu życia. Jedziemy na Firefly Island, gdzie robi on jakiś narkotykowy interes. Zaczyna się kolejna zaciekła walka. Eliminujemy kolejnych wrogów, niszcząc też po drodze pudła z heroiną. Gdy zniszczymy wszystkie przechodzimy na drugą stronę wesołego miasteczka. Rozwalamy wszystkich kolesi i kolejne pudła z narkotykami. Na koniec pozostaje nam zabić Timura i szybko wskoczyć na motor, gdyż Bulgarin znajduje się na lotnisku i niebawem odleci do Europy. Gdy dojedziemy na autostradę pojawia się Yusuf swoim helikopterem. Osłania nas przed ruskimi gangsterami w samochodach. Jedziemy na lotnisko i wjeżdżamy na pas startowy. Teraz należy dogonić kołujący samolot. Gdy to zrobimy to na pokładzie zabijamy jeszcze kilku ochroniarzy. Pojawia się Bulgarin z granatem w ręku, grożąc że wszystko wysadzi. Zabijamy go i po wybuchu wyskakujemy z samolotu. Lądujemy w parku w Dukes, aby spotkać się z Tonym i Yusufem. Koniec.
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 157 gości oraz 0 z 6588 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 157 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: poziomek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa