Gość

Rejestruj

TLaD - Minigry
napisany: 08.01.2013 · dodał: Ronin
kategoria: GTA IV · wyświetleń: 3773
W pierwszym dodatku do GTA IV zatytułowanym The Lost and Damned twórcy umieścili nowe mini gry takie jak siłowanie na rękę, air hokej czy granie w karty. Każda z tych gier jest ciekawa i po raz pierwszy pojawiła się w serii. Dodatkowo wszystkie mini gry, które były dostępne w GTA IV również znalazły się w tym dodatku.


Air Hokej


Ta mini gra polega na wbiciu krążka do bramki przeciwnika, każda bramka premiowana jest jednym punktem, kto jako pierwszy uzbiera 7 punktów wygrywa. Gra wydaje się być prosta, jednak na początku sterowanie potrafi przysporzyć trochę kłopotów, po opanowaniu sterowania zwycięstwa przychodzą bardzo łatwo. Gra jest dostępna tylko w kręgielni w Algonquin.


Siłowanie na rękę


Nowa mini gra dostępna tylko w dodatku The Lost and Damned. Sterowanie ogranicza się do bardzo szybkiego poruszania myszką w prawą i lewą stronę. Gra jest dostępna w siedzibie naszego gangu i pod mostem w dzielnicy North Holland.


Karty (wyższa – niższa)


Mini gra, w którą możemy się zabawić tylko w dodatku TLaD i tylko w siedzibie naszego gangu, także musimy to zrobić przed zakończeniem fabuły głównej. Tutaj nie potrzebujemy refleksu, jedyne co nam jest potrzebne to duża dawka szczęścia. Gra polega tylko na obstawianiu czy kolejna karta będzie wyższa czy niższa od aktualnej.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 71 gości oraz 0 z 6625 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 71 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: KrzysieK52
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies