Gość

Rejestruj

 

 


GTA IV · PC
~80zł
Shadow Broker
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Broń
napisany: 23.02.2009 · dodał: queue
kategoria: GTA IV · wyświetleń: 7466
BROŃ BIAŁA
Niko, jako były żołnierz, szkolony był w zakresie samoobrony. Przydatna umiejętność, kiedy nie mamy pod ręką niczego mocniejszego, lub chcemy komuś kulturalnie wytłumaczyć, że nie ma racji ;)
Broń mocniejsza od gołych pięści, jednak nie powala mocą - jej plusem jest jednak fakt, iż wystarczy kilka celnych ciosów, by pozbawić przeciwnika broni a także kilku części ciała ;)
Najmocniejsza broń w kategorii - wystarczą dwa celne ciosy, by przeciwnika sprowadzić do parteru - pierwszy pozbawia go uzbrojenia, drugi usypia na długi czas.
PISTOLETY
Słaba broń używana powszechnie przez stróżów prawa w Liberty City. Jeśli nie zamierzasz strzelać w głowę, lepiej sobie daruj używanie tego sprzętu.
Właściwie jedyny pistolet, jakim warto się zainteresować. Przyzwoite obrażenia, znośna pojemność magazynka i krótki czas przeładowania dają ci szansę na wyjście cało z sytuacji zagrożenia.
PISTOLETY MASZYNOWE
Mimo niższej ceny w niczym nie ustępuje swojemu droższemu odpowiednikowi, rzekłbym nawet, że w wielu kwestiach go przewyższa - większa pojemność magazynka i szybkostrzelność okupione są jednak słabszą celnością. Mój faworyt w tej kategorii.
Wariant MP5. Dość powolny o przeciętnej pojemności magazynka, jednak nadrabia to celnością. Broń używana przez jednostki NOoSE.
KARABINY MASZYNOWE
Klasyk. Tej broni nie mogło zabraknąć! Najlepszy wybór, jeśli chodzi o stosunek cena/jakość. Jedynym mankamentem może być przeciętna celność tego cacka.
Typowo amerykańska broń używana przez wojsko i oddziały specjalne. Świetna zarówno na krótki, jak i daleki dystans. Wyśmienita celność. Odstraszać może jedynie cena.
STRZELBY
Każdy radiowóz jest domyślnie wyposażony w tą strzelbę. Dobra do walki z wieloma przeciwnikami w zwarciu, jednak całkowicie bezużyteczna na dalszą odległość.
Mało użyteczny w przypadku walki z wieloma przeciwnikami, na pojedyncze jednostki znajdujące się w bliskiej odległości - wyśmienity.
BROŃ SNAJPERSKA
Ot, zwykła strzelba z celownikiem optycznym (zresztą marnej jakości). Żadna rewelacja, przeciętna pojemność magazynka oraz długi czas przeładowywania sprawiają, że korzysta się z niej jedynie w ostateczności. Plusem są jednak obrażenia, jeden strzał zwykle wysyła delikwenta do krainy wiecznych łowów
Świetna broń dystansowa - znakomita celność, dobry celownik i magazynek mieszczący 10 nabojów pozwalają na precyzyjną eksterminację z dalekiej odległości.
WYRZUTNIE RAKIET
Tutaj wiele opisywać nie trzeba, jedyny możliwy wybór, jeśli chodzi o natychmiastową i efektowną eksterminację wszelkiej maści pojazdów.
BROŃ MIOTANA
Kolejna broń miotana (imo ten rodzaj broni jest zupełnie bezużyteczny w grze) - słaba jeśli chodzi o niszczenie pojazdów, świetna na grupy przeciwników.
W trakcie całej przygody z Grand Theft Auto IV, użyłem tej broni może trzy razy. Do plusów można z pewnością zaliczyć siłę rażenia i fakt, że może być używana podczas jazdy samochodem.
GDZIE KUPIĆ?
Broń można kupić w jednym z trzech sklepów mieszczących się kolejno na wyspach: Broker, Algonquin, Alderney. Może ją także dostarczyć do ciebie Little Jacob, po zapełnieniu paska znajomości w 75% (więcej informacji)
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 120 gości oraz 0 z 6594 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 120 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: A23865NC
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa