Gość

Rejestruj

 

 


GTA IV · PC
~80zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Minigry
napisany: 07.01.2013 · dodał: Ronin
kategoria: GTA IV · wyświetleń: 3721
Podobnie jak w poprzednim Grand Theft Auto tak i w GTA IV mamy możliwość wzięcia udziału w kilku mini grach. Zabawy takie jak bilard czy granie na automatach znane z San Andreas powróciły w Liberty City, są również nowości w serii - kręgle i rzutki.


Bilard


Mini gra znana z San Andreas. Zasady pozostają takie same, należy wbić wszystkie bile pełne lub półpełne, a na końcu czarną bilę. Stół bilardowy stoi w barze niedaleko mieszkania Little Jacoba w dzielnicy Broker. Możemy zagrać zarówno z przypadkową osobą, która zawsze stoi obok stołu bilardowego, jak również możemy umówić się z jednym z naszych znajomych na partyjkę bilarda.


Kręgle


Kręgle to nowa mini gra dostępna w GTA IV. Możemy wybrać pełną partię lub tylko połowę, celem oczywiście jest zbicie jak największej liczby kręgli. Zbicie wszystkich kręgli przy 1 lub 2 próbach jest premiowane dodatkową ilością punktów. W Liberty City dostępne są 2 kręgielnie, w Broker obok nieczynnego wesołego miasteczka i w Algonquin przy polu golfowym.


Rzutki


Kolejna nowość w serii, gra polega na celnym rzucaniu w tarczę. Za każde trafienie odejmowane są punkty, gracz zaczyna z sumą 301 punktów, a celem gry jest zredukowanie punktów do zera, zanim zrobi to przeciwnik. Grać w rzutki możemy w dzielnicy Broker, z osobą która stoi zawsze przy tarczy lub ze znajomymi.


QUB3D


QUB3D to jedyna dostępna gra na automacie. W grze musimy ułożyć minimum 4 klocki takiego samego koloru w pionie lub poziomie, aby uzyskać punkty. Celem gry jest pobicie rekordu, który wynosi 11 000 punktów. Automaty znajdują się w wielu klubach m.in. w Broker i Bohan.
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 132 gości oraz 0 z 6588 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 132 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: poziomek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa