Gość

Rejestruj

 

 












GTA IV · PC
~80zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!



Posiadłości
napisany: 07.01.2013 · dodał: Ronin
kategoria: GTA IV · wyświetleń: 2590
Miejsce: Broker




Nasze pierwsze mieszkanie, które otrzymujemy na początku gry. Kryjówkę dostajemy od naszego kuzyna, Romana. Najgorsze miejsce w jakim musimy zapisywać grę, jedynym udogodnieniem jest mały telewizor. W okolicy mamy plażę, nieczynne wesołe miasteczko i port. W dalszej części gry, mieszkanie to zostaje podpalone przez bandytów i tracimy do niego dostęp na zawsze.

Jakość: 1/5


Miejsce: Bohan




Gdy zostanie podpalone nasze mieszkanie w Broker, otrzymamy dostęp do tej kryjówki. Mieszkanie jest tylko w trochę lepszym stanie niż to, które otrzymujemy od Romana. Podobnie jak poprzednie mieszkanie jedyną wygodą jest telewizor, mamy również szafę z ubraniami, dzięki której możemy się przebrać w ciuchy wcześniej już zakupione. Natomiast okolica nie oferuje żadnych ciekawych miejsc.

Jakość: 2/5


Miejsce: Algonquin




Ten apartament otrzymujemy również od Romana, w nagrodę za uratowanie go przed ludźmi Dimitria. Kryjówka jest ładnym, zadbanym apartamentem, w którym znajduje się duży telewizor i szafa z ubraniami. Hotel w którym znajduje się nasza kryjówka ma dobrą lokalizację, w okolicy mamy salon samochodowy ze sportowymi autami, sklep z garniturami – Perseus oraz jest bardzo blisko do najbogatszej dzielnicy w grze czyli Star Junction.

Jakość: 4/5


Miejsce: Alderney




Mieszkanie to otrzymujemy od Philla Bella, od momentu rozpoczęcia wykonywania misji dla niego. Standard tego mieszkania jest na pewno wyższy niż w przypadku kryjówek zlokalizowanych w Broker i Bohan, ale gorszy niż apartament w Algonquin. Podobnie jak w przypadku innych kryjówek mamy do dyspozycji telewizor i szafę na ubrania, a w okolicy nie ma nic ciekawego.

Jakość: 3/5


Miejsce: Algonquin (mieszkanie Playboya X)




Dostęp do drugiego mieszkania w Algonquin otrzymamy tylko jeśli zabijemy Playboya X. Jest to luksusowy apartament, najlepszy ze wszystkich dostępnych w grze. W mieszkaniu znajduje się ogromna plazma z kinem domowym, stół bilardowy oraz szafa z ubraniami, która zawiera unikatowy strój Claude Speed’a z GTA III. Jako jedyna kryjówka w grze posiada również ogromny balkon, na którym znajduje się grill i jacuzzi. Widok z balkonu nie jest imponujący, a w okolicy jedynym ciekawym miejscem jest największy teren zielony czyli Middle Park.

Jakość: 5/5
  Powiadom znajomego Wydrukuj dział


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 97 gości oraz 0 z 6434 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 97 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: NetesekYT
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa