Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Co się stało? #39
napisany: 31.03.2021 · 23:12 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 0
Szybko, szybciej, GTA Online! Po emocjonującym, piłkarskim wieczorze zapraszamy na szybkie podsumowanie miesiąca w świecie Grand Theft Auto.

Co się stało?
  • Na początku marca sieć obiegła sensacyjna analiza kodu GTA Online. Jeden z fanów przedstawił dowody na to, że gra mogłaby się uruchamiać o wiele szybciej i nie omieszkał wytknąć Rockstar błędów.
  • Dwa tygodnie później studio uderzyło się w pierś, wypuściło stosowną łatkę (która naprawdę działa) i wypłaciło odkrywcy "błędu" nagrodę. I wszyscy żyli długo i szczęśliwie.
  • GTA V na nową generację może zostać opóźnione. Póki co to tylko domysły, ale w jednym z ostatnich zwiastunów gier dla PS5 zabrakło przy produkcji Rockstar jakiejkolwiek, choćby mocno przybliżonej daty premiery.
  • Na dodatek Strauss Zelnick zarzeka się, że jego firma nie chce wypuszczać byle czego, a dobre rzeczy - jak wiadomo - potrzebują czasu.
  • Rockstar na poważnie bierze się za cheaterów (znowu). Studio stworzy nowe stanowiska dla pracowników, którzy będą m.in. namierzać twórców tzw. mod menu, a następnie neutralizować ich produkty.

Ciekawostka

Jeśli po zakupie lotniska Verdant Meadows w GTA: San Andreas będziemy zwlekać z rozpoczęciem nauki w szkole latania, Toreno zacznie nas ponaglać. W sumie możemy otrzymać trzy telefony, z których każdy kolejny będzie coraz bardziej natarczywy.

Ponadto Redakcja polecaA skoro przy aktualizacjach GTA Online jesteśmy, w marcowej sondzie pytaliśmy, która z dwóch najmniej popularnych była słabsza: Przemyt czy Arena wojny? Cóż, nie udało się wyłonić "zwycięzcy". Okazaliście się nad wyraz łaskawi ;>Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 145 gości oraz 0 z 6517 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 145 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Kamien
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa