Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Psst! Przegląd scenowej twórczości #39
napisany: 24.03.2021 · 01:19 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
W Grand Theft Auto V sami możemy zdecydować o tym jak zakończy się historia Michaela, Franklina i Trevora. Twórcy musieli na tę okoliczność przygotować kilka alternatywnych scen przerywnikowych i pewnie wielu graczy widziało wszystkie. Są jednak w grze jeszcze takie scenki, o których istnieniu mogliście nie wiedzieć.

Czego oczy nie widząChodzi o te sytuacje, w których robimy coś nie po myśli Rockstar (albo nie robimy nic) i misja musi zostać przerwana. Captain Eggcellent zebrał prawdopodobnie wszystkie takie przerywniki w jednym filmie:


A skoro już jesteśmy przy alternatywnej rzeczywistości, co powiecie na więcej Lamara besztającego Franklina? Przejadło się, co? :) To zobaczcie jak ta słynna już scena mogłaby wyglądać, gdyby Lamar miał gorszy dzień. Znacznie gorszy.

Sndcx_LordXtrempytajnikBOSS_BLACK135120x90asmon013

To zoom or not to zoom?Świat GTA V jest bardzo złożony i zawiera ogrom różnych mechanik. Nie wszystko może być w takiej grze idealne, prawda? Pewnie tak. A czy zwróciliście kiedyś uwagę np. na model strzelania zaimplementowany przez Rockstar? Z broni palnej możemy strzelać dwojako: celując lub nie. Na dodatek przy celowaniu mamy możliwość skorzystania z przybliżenia.


Jak to się jednak przekłada na celność? Czy w ogóle ma jakieś znaczenie? Odpowiedzi na te pytania poznacie oglądając powyższy test przeprowadzony przez Vučko.

Podpatrzone w LS...

igotsilver

Profesjonalna rozkminaGrand Theft Auto to nie tylko dająca ogrom swobody "piaskownica". Seria od lat znana jest też z rozbudowanych wątków fabularnych, nierzadko poruszających poważne kwestie i stawiających bohaterów przed trudnymi wyborami. Na kanale Professionala pojawiło się w ostatnim czasie kilka filmów, w których twórca analizuje wybrane sytuacje przedstawione w grach i motywacje zaangażowanych w nie postaci. Trochę długie, ale ciekawe. Warto śledzić.


Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 153 gości oraz 0 z 6517 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 153 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Kamien
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa