Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTANF
GTA.cz
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Moda na moda #39
napisany: 13.03.2021 · 23:49 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Podobno w marcu jak w garncu, więc my też wrzucimy do naszego garnka z modyfikacjami kilka różnych składników i mocno zamieszamy. Co z tego wyjdzie?


Rags n RichesNieczęsto piszemy o modyfikacjach, które jeszcze nie zostały wydane, ale kiedy już tak jest, to chodzi o projekty naprawdę ekscytujące. Jedną z niedokończonych budowli w Los Santos, które chętnie zobaczylibyśmy w stanie kompletnym, jest wieżowiec Mile High Club zlokalizowany w centrum miasta. Nie wiadomo czy doczekamy się tego od Rockstar, ale fani nie próżnują. Ekipa Ambitioneers Team podjęła się próby dokończenia budowy.

Projekt o nazwie Rags n Riches zakłada, że docelowo Mile High Club przybierze formę przypominającą hotel Ritz-Carlton. W pobliżu ma stanąć także kino Facade Theater imitujące Microsoft Theater ze świata rzeczywistego. Jakby tego było mało, autorzy moda chcą dorzucić do kompletu wątek fabularny angażujący protagonistów GTA V.

Plan doprawdy zacny i spora jego część została już zrealizowana. Na razie nie wiemy jednak kiedy spodziewać się premiery. Prace nad modyfikacją można wspierać za pośrednictwem serwisu Patreon.

Dayton Wire Wheel Pack by JKhan v1.0Różnych części samochodowych w warsztatach Los Santos Customs niby nie brakuje, ale czasem trafiamy na coś co chcielibyśmy w swojej gablocie zamontować, a gra nam tego nie oferuje. Jeśli jesteście miłośnikami lowriderów istnieje spora szansa, że macie słabość do felg szprychowych i być może kojarzycie firmę Dayton, która trudni się ich ręczną produkcją.

Teraz możecie mieć felgi Dayton w swoim aucie. Wszystko za sprawą JKhana i jego modyfikacji. Czyż nie są śliczne?

Dayton Wire Wheel Pack by JKhan

FoodShops: Fast Food places and Restaurants v1.0.1W GTA V brakuje wielu elementów z wcześniejszych części serii. Niektóre z nich można "przywrócić" za pomocą modów, ale i te często stanowią tylko namiastkę oryginału.

Jeśli brakuje wam opcji odwiedzenia restauracji i zakupu np. hotdoga Chihuahua, teraz możecie wypełnić tę pustkę w swoim życiu. Dzięki modyfikacji FoodShops od justalemona na mapie Los Santos pojawi się kilka punktów świadczących usługi gastronomiczne, w których zaopatrzymy się w popularne potrawy i napoje.

Całość została pomyślana w taki sposób, aby spożycie produktów przywracało określoną ilość punktów zdrowia. Działa to więc podobnie jak w przypadku przekąsek kupowanych w sklepach spożywczych. Niby nic, ale warto też zwrócić uwagę na poziom wykonania modyfikacji. Do lokali można wejść i zostały one przygotowane całkiem ładnie. Sprzedawcy posiadają również po kilka linii dialogowych i ogólnie zachowują się podobnie jak w GTA: San Andreas. Nic tylko jeść.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 138 gości oraz 0 z 6517 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 138 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Kamien
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa