Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
GTA.cz
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Moda na moda #13
napisany: 18.01.2019 · 01:01 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Czas po raz pierwszy w nowym roku odpalić (prawdopodobnie) największą bazę modów do GTA na świecie i sprawdzić co fajnego pojawiło się tam w ostatnim miesiącu. Gotowi? No to jedziemy.

GTAIV Burgershot Interior (v1.3)

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego w GTA V nie można wejść do Burger Shota skoro w GTA IV taka możliwość była? Niejaki Smallo się zastanawiał i najwyraźniej nie znalazł żadnego sensownego wyjaśnienia tej sytuacji uznając, że najwyższa pora coś z tym fantem zrobić. Tak oto narodził się pomysł przeniesienia brakujących wnętrz ze starszej gry do nowszej. Na pierwszy ogień poszedł sex shop w Vinewood, a kilka dni temu dostaliśmy możliwość odwiedzenia Burger Shota w Vespucci. Przypadek ten jest tym dziwniejszy, że sam budynek w obu grach wygląda identycznie, a z jakiegoś powodu w GTA V jego wnętrze pozostaje niedostępne. Teraz możemy to zmienić.

Burger Shot
Arena War Business (v1.2)

W grudniu ekipa Rockstar zaserwowała nam w GTA Online mocnego kopniaka z półobrotu w postaci aktualizacji Arena wojny. Było to coś ożywczego i świeżego po serii sporych aktualizacji opartych na zdartym schemacie biznesów. Nie trzeba było długo czekać żeby któryś z modderów złapał się nowego materiału i przyodział go w singleplayerowe szaty.

HKH191 przygotował modyfikację, która daje każdemu z bohaterów dostęp do Areny wojny wraz z (niemal) całym jej dobrodziejstwem. Z oczywistych względów nie zmierzymy się z innymi graczami na śmierć i życie, ale nie musimy też ograniczać się do samego zwiedzania kompleksu i zabawy fikuśnymi pojazdami. Autor przygotował szereg własnych mini-misji, w których m.in. zrujnujemy karierę konkurencyjnym zawodnikom NPC, czy zarobimy kasę wykonując akrobacje zdalnie sterowanymi pojazdami.

Home Invasion: Extended (v1.0)

Jakieś dwa lata temu Scena modderska została uraczona bardzo ciekawym projektem Home Invasion, który wprowadza do GTA V możliwość okradania domów, całkiem jak w San Andreas. Posiadłości możemy grabić po cichu albo i nie, ale musimy liczyć się z faktem, że jeśli zostaniemy nakryci przez lokatorów nie zawahają się oni przed wezwaniem stróżów prawa albo odparciem intruza na własną rękę. Tak czy inaczej pościgu nie unikniemy. Lepiej więc nie dać się przyłapać.

Liczba miejscówek do obrobienia jest oczywiście ograniczona, ale tutaj z pomocą przychodzi rozszerzenie przygotowane przez RancidSaula. Dodaje ono aż 70 nowych lokacji w całym stanie.

Dinka Nexus (v1.1)

Wiele jest takich pojazdów, których fani życzyliby sobie w grze. Niektóre z marzeń Rockstar spełnia, jak w przypadku Jestera Classic albo Futo, ale czasem trzeba się ratować modami. W samą porę przed Gwiazdką ziściło się życzenie miłośników klasycznego Infernusa z San Andreas. Za sprawą grupy modderów pod kierownictwem IGnoTona otrzymaliśmy możliwość pośmigania w HD modelem Dinka Nexus wzorowanym właśnie na wspomnianym Infernusie.

Samochód dzięki pracy zapaleńców posiada wszystko co mieć powinien: bogate możliwości tuningu, różnorodne malowania, wysuwane reflektory, unoszone drzwi, działające wskaźniki kokpitu i w dodatku pięknie się brudzi. Brawo!

Dinka Nexus
DDG-151 Nathan James (v1.0)

Bardzo często w niniejszym cyklu prezentujemy Wam modele samochodów, a raz nawet trafił się motocykl. To jednak nie jedyne pojazdy dla GTA jakie znajdziemy w sieci. Co powiecie na... niszczyciel? Wielu marzy się aktualizacja dla GTA Online wprowadzająca okręty bojowe i być może kiedyś takiej się doczekamy, a tymczasem musimy posiłkować się modyfikacjami.

SkylineGTRFreak wraz z kolegami pracował długi czas nad przeniesieniem do gry fikcyjnego Nathana Jamesa, znanego niektórym z serialu The Last Ship. Model jest dość dobrze odwzorowany, chociaż ma jeden poważny mankament: nie posiada działającego uzbrojenia. Niestety wynika to z ograniczeń samej gry. Warto jednak zainteresować się modem, szczególnie jeśli kręcą Was jednostki pływające, a jacht jest zbyt obciachowy ;) Na pokład można zabrać do 10 osób. DDG-151 posiada wymodelowany mostek oraz hangar z otwieranymi wrotami. Dzięki opcjom tuningu można też zmieniać oznaczenia na kadłubie. Kotwica w górę!

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 52 gości oraz 1 z 6487 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos
Razem: 53 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: vape
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa