Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Iron Squad - Spolszczenia gier
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Plotka: GTA V na PS5 opóźnione?
napisany: 01.03.2021 · 18:46 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 2
W czerwcu dowiedzieliśmy się, że GTA V doczeka się kolejnej edycji, na nową generację konsol. Premiera została wstępnie zaplanowana na ten rok, ale... Rockstar może się nie wyrobić. Dlaczego?

Plotka: GTA V na PS5 opóźnione?
Przed weekendem miało miejsce kolejne wydarzenie Sony z cyklu State of Play. Kilka dni później opublikowany został spot promujący wybrane tytuły zmierzające na PlayStation 5. Jeden z użytkowników Reddita zauważył, że w podpisie wyświetlanym podczas sekwencji z GTA V zabrakło tym razem informacji o wydaniu gry w bieżącym roku.

To nieco dziwne zważywszy, że przewidywany rok premiery został podany już w ubiegłorocznym zwiastunie. Teraz podaje się tylko, że tytuł powstaje na PS5 i jest już dostępny na PS4. Oczywiście to szczegół, ale nie jedyny wskazujący na potencjalną obsuwę.

VideoTech podał na Twitterze, że już wkrótce zmieni się sposób dystrybucji darmowych GTA$ dla grających w GTA Online na PS4. Bonusowy milion GTA$ przyznawany jest każdemu zalogowanemu graczowi na PS4 raz w miesiącu, począwszy od czerwca 2020 i ma to potrwać aż do wydania GTA V na PS5. Od kwietnia warunki te ulegną jednak zmianie: bonus nie będzie już przyznawany automatycznie, a trzeba będzie samodzielnie aktywować go w sklepie PlayStation Store.

Trudno nie odnieść wrażenia, że zabieg ten ma na celu ograniczenie liczby osób, które będą korzystały z promocji. Tym bardziej, że Rockstar nieszczególnie stara się z informacją o zmianie dotrzeć do graczy.

Z czego może wynikać ta potrzeba oszczędności? Jeśli połączymy oba "przypadki" można dojść do wniosku, że premiera GTA V na nowej generacji odsunie się w czasie i zwyczajnie będzie kosztować Rockstar znacznie więcej utraconych ze sprzedaży kart Shark wpływów, aniżeli było to pierwotnie planowane. Czy tak rzeczywiście jest przekonamy się pewnie dopiero w kolejnych miesiącach.

sdr
napisany 01.03.2021 o godzinie 21:50
zobacz profil autora
Gruba przesada, ale sami (jako gracze) jesteśmy sobie winni tej sytuacji. Gdyby się szarki nie sprzedawały, już pewnie gralibyśmy w GTA 7 :/

Żeby za 2 lata grać to musieliby zapowiedzieć grę już teraz. Albo nawet rok temu. Co by nie robili, poślizg na 99% będzie i to spory.
Whis
napisany 01.03.2021 o godzinie 18:57
zobacz profil autora
Im później wydadzą po raz trzeci (nadal uważam to za żąrt) GTA:V tym później możemy oczekiwać pojawienia się VI, niech lepiej wydają to w tym roku bo najpóźniej za 2 lata chciałbym już pograć w GTA:VI(CE city) - 10 lat to i tak przesada.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 158 gości oraz 0 z 6517 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 158 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Kamien
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa