Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.czCo się stało? #7
napisany: 01.08.2018 · 21:19 · dodał: k5_
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 3
Skoro już przejąłem ten cykl wypadałoby temat kontynuować i dostarczyć wam kolejne podsumowanie miesiąca. Gotowi? No to zaczynamy!

Co się stało?
 • Czy zwykły komunikat w grze może rozpocząć dyskusję, być powodem do radości, a potem do smutku? Okazuje się, że tak. Wielu graczy zaraportowało, że w GTA Online dostrzegli komunikat zapowiadający GTA VI. Rockstar bardzo szybko zdementował te pogłoski, a całość okazała się dziełem crackera, który wstrzyknął co nieco do protokołu sieciowego gry.
 • Jak co roku początek lipca przyniósł w GTA Online na amerykański Dzień Niepodległości okolicznościową zawartość.
 • Rekinem czerwca został... drezz! Gratulujemy!

A teraz klasycznie przerwa na ciekawostkę:

Czy wiedzieliście, że wozy strażackie w GTA 3 oraz Liberty City Stories posiadają napis, który możemy przetłumaczyć jako "Nie płoń w ciszy... Dzwoń na 911!"?

 • Joseph Delappe, profesor szkockiego Albertay University wykorzystuje specjalnie zmodyfikowane GTA V by zobrazować problem przemocy z użyciem broni w USA. Stream nadal trwa.
 • Grand Theft Auto V zbanowane w Arabii Saudyjskiej! Podobno przyczyniło się do tego wyzwanie niebieskiego wieloryba... No cóż...
 • 24 lipca miała miejsce premiera aktualizacji Życie po godzinach. W nowym dodatku Wasi simowie mogą imprezować bez końca, a nawet zostać właścicielami klubu nocnego! Na stałe będziemy mogli postawić za konsoletą jednego z czterech DJ-ów. W dniu premiery dostępny był Solomun, a od wczoraj na zatrudnienie czeka duet Tale Of Us.
 • Rockstar rozpoczął serię streamów, których uważne oglądanie może przyczynić się do zwiększenia ilości GTA$ na kontach bankowych naszych postaci. Daty najbliższych transmisji na Facebook Gaming możecie sprawdzić tutaj.
 • W ramach promocji Rockstar oraz Sony umożliwiono dostęp do GTA Online dla graczy nieposiadających opłaconej usługi PS Plus. Oferta jest ograniczona czasowo i trwa do 6 sierpnia.
 • Pojawiła się zapowiedź kolejnego wyzwania związanego z promocją nadchodzącego Red Dead Redemption 2. Tym razem gracze udadzą się na poszukiwanie kamiennego topora. Dzięki wnikliwości fanów poznaliśmy nieco więcej szczegółów.
 • Klipy wideo kręcone w GTA to żaden fenomen, ale to co pokazał w tym tygodniu Rockstar to już coś wyjątkowego. We współpracy z Solomunem i wytwórnią Diynamic Music przygotowany został teledysk do utworu Customer Is King. Całość wygląda naprawdę dobrze!
 • Standardowo zapraszamy do zapoznania się z naszymi przeglądami modów i scenowej twórczości. Możecie zagrać również o wysokie stawki na loterii oraz w kumulacji. W piątkowym losowaniu do zgarnięcia co najmniej $$489! A quizy wszystkie już rozwiązaliście? ;>
 • Warto zajrzeć także do naszej ankiety, niżej po lewej. W lipcu pytaliśmy Was jaki widok rozgrywki preferujecie. Zdecydowana większość z Was wybrała klasyczne ustawienie kamery, czyli zza pleców protagonisty. W tym miesiącu powiedzcie nam jakie są Wasze wrażenia z najnowszego dodatku.

Mniej więcej połowa wakacji już za nami. Korzystajcie z pięknej pogody, jednak nie zapominajcie o regularnych odwiedzinach naszej strony, aby być na bieżąco :)

Roger
napisany 02.08.2018 o godzinie 02:24
zobacz profil autora
Chciałbyś, fan (+_+)
fan_GTA
napisany 01.08.2018 o godzinie 22:06
zobacz profil autora
Odnoszę wrażenia, że ta seria jest inspirowana moimi podsumowaniami roku na scenie GTA :)
sdr
napisany 01.08.2018 o godzinie 21:25
zobacz profil autora
Dzięki kurzi! I żeby nie było, nie czekałem specjalnie aż odwalisz to za mnie ;*


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 62 gości oraz 0 z 6417 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 62 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: KacpereQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa