Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz
Premiera: Życie po godzinach
napisany: 24.07.2018 · 17:20 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 3
Jest już dostępna najnowsza, długo wyczekiwana aktualizacja dla GTA Online - Życie po godzinach. Sprawdźmy co nam przynosi!

GTA Online: Życie po godzinach
Od teraz w GTA Online możemy mieć własny klub nocny, który jednocześnie będzie stanowił przykrywkę dla innych szemranych biznesów. Za pomocą komputera, z ukrycia możemy teraz koordynować przepływ kontrabandy i zatrudniać ludzi od czarnej roboty, którzy będą ogarniać interesy za nas. Ale po kolei.

W prowadzeniu klubu pomoże nam niejaki English Dave, kumpel Tony'ego. Po zakupie odpowiedniego lokalu, trzeba będzie zadbać o jego zaplecze i promocję. Zdobędziemy nagłośnienie, wybierzemy wystrój, zatrudnimy barmanów, ochroniarzy i oczywiście DJ-ów. Na początek gości rozgrzeje Solomun, a w kolejnych tygodniach występami u nas zainteresują się Tale of Us (31.07), Dixon (07.08) oraz Black Madonna (14.08). Swoje zrobią też celebryci, którzy mogą wkręcić się na naszą imprezę. W tłumie wypatrzymy m.in. Jimmiego Bostona, czy Lacey Jonas. Kiedy wszystko już zacznie się kręcić, pozostanie tylko doglądać interesu i bawić się. Na parkiecie możemy odblokować nagrody za nowe style tańca, w strefie VIP napić się szampana albo czegoś mocniejszego przy barze.

GTA Online: Życie po godzinach
Magazyn ulokowany pod klubem wynosi naszą dotychczasową działalność przestępczą na nowy poziom. Codzienne doglądanie spraw na mieście może być nużące, dlatego od teraz możemy zlecać to swoim technikom. Będą się oni zajmować bieżącym utrzymaniem dochodowych nieruchomości, a nam zostanie jedynie patrzeć jak powiększa się stan konta. Musimy tylko zapewnić im odpowiednie narzędzia pracy - pojazdy. Na start w naszym nowym garażu czekać będzie na nas niestandardowa wersja Vapida Speedo, w pełni modyfikowalnego. I nie obawiajcie się, że zabraknie miejsca na więcej. Garaż może mieć do czterech poziomów, a na każdym zaparkujemy do dziesięciu pojazdów!

Podczas gdy nasi technicy będą nadstawiać za nas karku podczas transportu zasobów i produktów naszych wytwórni, my możemy skupić się na nowym rodzaju aktywności. Bitwy handlowe rzucą nas w wir ulicznej walki o towar dla naszego klubu nocnego. O różnego rodzaju ładunki powalczymy w trybie swobodnym z innymi graczami.

GTA Online: Życie po godzinach
Dzisiaj do gry trafia łącznie siedem nowych pojazdów. Poza wspomnianym wyżej Speedo są to:

  • Dinka Jester Classic i Ocelot Swinger do kupienia w Legendary Motorsport.
  • Mammoth Patriot Stretch oraz imprezowy autobus do kupienia w Southern San Andreas Super Autos.
  • Niestandardowe: MTL Pounder i Maibatsu Mule do kupienia w Warstock.

Osoby, które zapisały się na listę gości mogą w tym tygodniu nabyć Mule'a i Poundera ze zniżką 40%. Tyle samo rabatu uzyskają na ulepszenia pancerza dla swoich nowych nabytków. A to nie koniec. Jak zwykle wystarczy zalogować się do gry, aby otrzymać premię w wysokości 350 tys. GTA$, ekskluzywną koszulkę Maisonette LS oraz oznaczenia dla pojazdów: wielokolorowe Sessanta Nove, różowo-zielone moro i dla Swingera Za królową i ojczyznę.

Pozostali też mogą liczyć na małe co nieco. Logując się w grze do 30 lipca odblokujemy unikalną koszulkę Tony's Fun House.

GTA Online: Życie po godzinach
To nie koniec darmochy. Zastanawialiście się kiedyś po co w ogóle łączyć swoje konta w Social Clubie z Facebookiem? Hmm, być może, ale wreszcie można uzyskać z tego jakieś wymierne korzyści. Już w najbliższy piątek na Facebook Gaming odbędzie się pierwsza transmisja z udziałem gości specjalnych, Lazlowa i ekipy Rockstar. Każdy obecny w tym czasie na czacie może liczyć na bonusowe GTA$. Trzeba tylko pamiętać o wcześniejszym połączeniu kont. Kolejne okazje będą pojawiały się każdego tygodnia aż do połowy sierpnia.

Ponadto w dniu dzisiejszym rusza nowy konkurs Snapmatic powiązany tematycznie z... aktualizacją Życie po godzinach - a jakże! Jeśli chcecie zarobić zawrotne 5 milionów GTA$ wystarczy, że wyślecie do swojej galerii w Social Clubie najlepsze zdjęcie ever w klimacie nocnego życia i oznaczycie je hashtagiem #AFTERHOURS. Spośród wszystkich zgłoszeń Rockstar wybierze i nagrodzi pięć najlepszych prac. Czas na naciśnięcie spustu migawki macie do poniedziałku.

I na koniec, starym zwyczajem, porcja aktualnych zniżek!

  • 25% zniżki na hangary, biura, bunkry i ich renowacje.
  • 25% zniżki na siedziby klubów, garaże biurowe i ich renowacje.
  • 25% zniżki na warsztaty samochodowe, motocyklowe i lotnicze.
  • 25% zniżki na magazyny ładunków specjalnych.
  • 25% zniżki na wytwórnie.

W tym tygodniu premiowanym wyścigiem jest trasa Przez kanion dla supersamochodów. Z wyznaczonym czasem przejazdu możemy natomiast zmierzyć się w próbie czasowej Calafia Way.

sdr
napisany 25.07.2018 o godzinie 15:34
zobacz profil autora
Byle można na nie polować. "Załóż własne koło łowieckie, dobij ginące gatunki i wzbogać się na drogocennych skórach!" ;)
Roger
napisany 25.07.2018 o godzinie 15:00
zobacz profil autora
Co następne? "GTA: Zwierzaki" ?
sdr
napisany 24.07.2018 o godzinie 23:33
zobacz profil autora
Meh, miał być telegraficzny skrót, a wyszło jak zwykle :/


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 83 gości oraz 0 z 6424 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 83 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: sampowicz
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa