Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz
Wyzwanie kamiennego toporu wkrótce w GTAO
napisany: 27.07.2018 · 13:35 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Na początku maja Rockstar zapowiedział drugą odsłonę wyzwania polegającego na poszukiwaniu w GTA Online legendarnego reliktu z czasów Dzikiego Zachodu. Dzięki fanom, którzy przeszukali pliki ostatniej aktualizacji gry, znamy już więcej szczegółów akcji.

Wyzwanie kamiennego toporu w GTAO
Wszystko wskazuje na to, że tym razem w San Andreas będziemy szukać kamiennego toporu. W jego posiadanie wejdziemy wykonując zadania w kilku etapach.

Pamiętacie Maude Eccles z trybu fabularnego GTA V? To ta łowczyni głów z Grapeseed, która marzy o białym płotku i psie imieniem Skip ;) Najwyraźniej wkrótce będziemy mieli okazję wykonać dla niej robotę w GTA Online. Według FoxySnaps Maude zleci nam dotarcie do 20 osób i ujęcie ich albo likwidację. Zadanie raczej nie będzie zbyt trudne, bo mamy otrzymać namiary na każdego z poszukiwanych. W dodatku do uzyskania informacji o toporze ma podobno wystarczyć wykonanie jedynie pięciu zleceń. W sieci pojawił się już klip przedstawiający jak będą wyglądały zadania.


Sam topór zaoferuje naszej postaci specjalną zdolność. Podobnie jak Trevor w Rzeźniach, będziemy mogli wejść w stan furii charakteryzujący się większą odpornością na zadawane obrażenia i szybszą regeneracją zdrowia. Stan ten będziemy mogli podtrzymać zabijając kolejnych przeciwników.

Podobnie jak w przypadku rewolweru z samonapinaniem, odnalezienie broni nie musi kończyć zabawy. Jeśli będziemy chcieli, możemy podjąć kolejne wyzwanie. Wystarczy zabić przy użyciu topora 25 przeciwników, a odblokujemy tę broń również w Red Dead Redemption II, z kolei nasze konto w GTA Online zasili sumka 250 tys. GTA$.

Pomimo tego, że cała mechanika wyzwania najwyraźniej jest już zaimplementowana w grze, ciągle nie wiemy kiedy Rockstar zdecyduje się je uruchomić. Być może jest to kwestia tygodni, gdy znowu spadnie zainteresowanie grą, a może będziemy musieli poczekać do premiery RDR2.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 122 gości oraz 0 z 6417 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 122 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: KacpereQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa