Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Moda na moda #7
napisany: 12.07.2018 · 23:54 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Pogodę tego lata mamy w kratkę. Korzystajcie ze słońca, ale deszczowe dni też trzeba jakoś zagospodarować. A może by tak jakiś mod do GTA? W wyborze pomoże nasz lipcowy przegląd Sceny modderskiej.

GTA: Underground (v3.3)

Jeśli marzyły się wam kiedyś podróże między Liberty City, Vice City i miastami San Andreas - ale bez przełączania gier ;) - to powinniście zainteresować się projektem GTA: Underground. Autorzy tej rozwijanej już od przeszło trzech lat modyfikacji postawili przed sobą taki właśnie cel. Chcą umieścić na jednej mapie wszystkie wymienione miasta oraz inne stworzone przez Rockstar w tamtym czasie: Carcer City, Cottonmouth i Bullworth. Ambitnie, ale na tym twórcy nie zamierzają poprzestać. Chcą, aby jak najwięcej elementów oryginalnych gier nadal działało, a tam gdzie to możliwe mechanika została ujednolicona. Całość ma być po prostu grywalna. Z pewnością nie jest to robota na dwa popołudnia i jak widać, nawet nie na trzy lata. Trudno nie wątpić w powodzenie projektu, ale ekipa stojąca za GTA: Underground stara się podtrzymywać naszą wiarę przez regularne udostępnianie kolejnych wersji testowych. Najnowszą znajdziecie na GTA Forums.

LSPD First Response (v0.3.1)

Jak dobrze pamiętamy, w starszych częściach serii po wejściu do radiowozu, ambulansu, czy wozu strażackiego mogliśmy podjąć się zadania pobocznego charakterystycznego dla danego pojazdu. I tak "łapaliśmy" przestępców, ratowaliśmy rannych oraz gasiliśmy pożary. W grach z tzw. uniwersum HD studio Rockstar zdecydowanie odeszło od tej koncepcji. Nie wszyscy fani potrafili się pogodzić z tą decyzją. Bez wątpienia do grona tego należą twórcy modyfikacji LCPDFR oraz LSPDFR. Podstawowym celem obu projektów, odpowiednio dla GTA IV i GTA V, jest wywrócenie założeń serii do góry nogami. Stajemy po drugiej stronie barykady oddzielającej przestępców od stróżów prawa i staramy się zaprowadzić porządek w mieście. Możemy m.in. prowadzić kontrole i pościgi, sprawdzać podejrzanych, przeprowadzać efektowne aresztowania, czy wzywać posiłki. Na potrzeby moda przygotowany został w centrum miasta rozbudowany posterunek z działającymi celami. Autorzy zadbali oczywiście o odpowiednią oprawę całości i kompatybilność z innymi modyfikacjami. Dzięki temu wokół projektu zgromadziła się aktywna społeczność dbająca o jego stały rozwój. Regularnie udostępniane są nowe pojazdy, skórki i skrypty. To zdecydowanie jeden z najlepszych modów.

LSPD First Response
No Water + Tsunami + Atlantis Mod

Natura potrafi uraczyć nas najróżniejszymi kataklizmami: potężnymi tsunami, powodziami, suszami i innymi nieprzyjemnymi zjawiskami. Normalnie nie uświadczymy ich w GTA, ale i na to znajdzie się odpowiednia modyfikacja. Jedną z nich jest projekt No Water + Tsunami + Atlantis Mod. Zgodnie z nazwą pozwala on np. pozbyć się z mapy całej wody. Taki zabieg z pewnością ułatwi zwykle niezbyt wygodną eksplorację dna oceanu ;) A kiedy już zaschnie nam w gardle od patrzenia w otchłanie otaczające San Andreas, możemy dla odmiany zalać cały stan taką ilością wody, że ponad powierzchnię wystawać będą jedynie szczyty najwyższych wieżowców. W drodze kompromisu można ewentualnie zadowolić się potraktowaniem ulic falą tsunami. To dopiero "god mode".

Mobile Radio (v1.1)

GTA V jako pierwsza gra w serii otrzymała własną ścieżkę dźwiękową, która odtwarzana jest przede wszystkim w czasie wykonywania misji. I choć muzyka grana w radiostacjach nie robi już takiego wrażenia jak w Vice City, czy San Andreas, wciąż trafiają się kawałki, których słuchanie niechętnie przerywamy wysiadając z pojazdu. Zaradzić temu próbuje autor modyfikacji Mobile Radio. Po instalacji będziemy mogli włączać radio poza pojazdami, zupełnie jakbyśmy korzystali z przenośnego odbiornika albo mobilnej aplikacji. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich melomanów.

Kia Stinger GT (v1.1A)

Być może oglądając niedawne mundialowe potyczki polskiej reprezentacji zdarzyło się wam odwrócić znudzony wzrok i spostrzec reklamę jednego ze sponsorów turnieju. Zza linii bocznej nieśmiało od czasu do czasu puszczała do nas oko Kia Stinger. Jeśli samochód zwrócił waszą uwagę, teraz możecie pojeździć nim w GTA V dzięki Aleksowi9581, który przeniósł odpowiedni model z Forzy Motorsport 7 i przygotował nowe tekstury. Zarówno bryła, jak i wnętrze wykonane są bardzo dokładnie - wystarczy rzucić okiem na screeny kokpitu, czy silnika. Perełka.

Kia Stinger GT
Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 54 gości oraz 0 z 6487 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 54 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: vape
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa