Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANFPsst! Przegląd scenowej twórczości #7
napisany: 23.07.2018 · 00:44 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 2
Wakacje trwają w najlepsze, ale społeczność zgromadzona wokół serii GTA nie próżnuje. Zobaczcie co fajnego znaleźliśmy w sieci w mijającym miesiącu.

Na początku października zadebiutuje kolejna odsłona popularnej serii ścigałek Forza Horizon. Niedawno udostępniony został nowy trailer tej gry i od razu trafił on na warsztat youtubera RavenwestR1, który szczególnie upodobał sobie przeróbki zwiastunów wykonywane na silniku Grand Theft Auto V. Jego prace charakteryzują się wysoką dbałością o szczegóły i to widać. Z resztą sprawdźcie sami.


Inną wartą obejrzenia przeróbką jest remake trailera kultowego filmu The Thing Johna Carpentera. Klip został przygotowany i udostępniony przez gigerbricka.

Z pewnością próbowaliście kiedyś grać w GTA bez łamania prawa. Wszyscy wiemy, że to spore wyzwanie, choćby ze względu na fakt, że dokładne stosowanie się do przepisów ruchu drogowego w grze skutecznie utrudnia sprawne przemieszczanie się w mieście. To zaś szczególnie istotne w grze, której mechanika w znacznym stopniu opiera się na konieczności podróżowania z punktu A do punktu B. Swoją próbę, na prośbę kanału BuzzFeedVideo, podjęła też funkcjonariuszka Amber Ramsey z kalifornijskiej policji. Jej zadaniem było dostać się do fryzjera, na myjnię samochodową, na molo i do kina popełniając przy okazji jak najmniej wykroczeń. Proste? Sprawdźcie jak sobie poradziła. Przy okazji Amber próbowała również wychwycić wykroczenia NPCów.

Rok temu Vadim M. przygotował ciekawy materiał, z którego mogliśmy dowiedzieć się jakie bronie zostały wycięte z GTA V w procesie produkcji. Teraz przyszła pora na część drugą. Okazuje się, że w kodzie gry możemy trafić na pozostałości takich ciekawostek jak Glock, czy... zapalniczka. A jest tego więcej. Link podrzucił w shoutboksie k5_ - dzięki!

I na koniec kilka ładnych screenów, m.in. takich wyróżnionych przez Rockstar na Newswire.

190z od Edgar Draw Cuban 800 od iNsoMNiA-azu Sea Sparrow od B B Shotaro od Shaku Photo

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na Wasze znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do Waszej dyspozycji.

sdr
napisany 24.07.2018 o godzinie 08:12
zobacz profil autora
Rzutem na taśmę ;>
k5_
napisany 23.07.2018 o godzinie 11:17
zobacz profil autora
O! Zdążyłem z Vadimem :D


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 59 gości oraz 0 z 6417 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 59 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: KacpereQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa