Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANFObejrzyj, zagraj, zarób
napisany: 26.07.2018 · 22:41 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
We wtorek pisaliśmy o organizowanych przez Rockstar streamach, w trakcie których będzie można zgarnąć darmowe GTA$. Znamy już daty i godziny transmisji!

GTA Online: Życie po godzinach
Kolejne streamy miały być organizowane co tydzień i pewnie na kanale Rockstar Games tak będzie. Ale kanał Rockstar to nie wszystko. W ten weekend transmitować będą też inni twórcy z Facebook Gaming i u nich również będzie można zarobić.


Przed dołączeniem do streamu zajrzyjcie tutaj i upewnijcie się, że Wasze konta w Social Clubie i na Facebooku są połączone. Potem wystarczy już tylko wypatrywać na czacie transmisji specjalnego przycisku. Po jego kliknięciu należy zalogować się do GTA Online i grać przez co najmniej pół godziny. Kasa wpłynie na Wasze konto w ciągu dwóch dni.

Również w niedzielę o 21:00 będzie miał miejsce event organizowany przez ekipę TABORETU. Gorąco zachęcamy do udziału i dołączania na TS-ie (ts.gtathegame.net, kanał: GTAthegame). Motywem przewodnim spotkania będzie oczywiście najnowsza aktualizacja Życie po godzinach. Darmowe GTA$ nie zostały przewidziane, ale zawsze można jednym okiem podglądać Jovenshire'a na fejsie ;)Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 142 gości oraz 0 z 6417 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 142 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: KacpereQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa