Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz
Tale Of Us w twoim klubie
napisany: 31.07.2018 · 18:17 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Zgodnie z planem od dziś w swoim klubie możemy zatrudnić DJ-ski duet Tale Of Us. Włoscy mistrzowie techno zmienią za konsoletą Solomuna.

GTA Online: Życie po godzinach - Tale Of Us
Solomun z kolei przenosi się w eter gdzie jego setu posłuchamy na falach nowej stacji Los Santos Underground Radio. W kolejnych tygodniach repertuar rozgłośni będzie stopniowo poszerzany.

Dzisiejsza aktualizacja GTA Online przynosi również nowe pojazdy. W Elitas Travel pojawił się... sterowiec, z użyciem którego skuteczniej (a na pewno efektowniej) wypromujemy nasz klub. Z kolei w Legendary Motorsport dostępny jest Enus Stafford. Tak eleganckim wozem nie wstyd przyjechać na żadną imprezę szczególnie, gdy zostanie ozdobiony ekskluzywnym oznaczeniem Oh Enus! dla członków listy gości.

A skoro już o liście mowa, w tym tygodniu otrzymamy również wielokolorowe oznaczenie Sessanta Nove i różowo-zielone moro dla Patriota Stretcha. Do garderoby wpadną nam też dwie koszulki Galaxy i LSUR, a żyjących na krawędzi z pewnością ucieszy zastrzyk gotówki w wysokości 100 tys. GTA$.

GTA Online: Życie po godzinach - koszulka Studio Los Santos
Czy przypadkiem nie wybraliście dla swojego klubu nazwy Studio Los Santos? Nie? Trudno, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby nosić koszulkę konkurencji. Przynajmniej nie będzie Wam żal kiedy ockniecie się w kiblu ;) T-shirt Studio Los Santos dostają w tym tygodniu wszyscy po logowaniu do gry.

I jak zawsze nie może zabraknąć atrakcyjnych zniżek na wybraną zawartość. Do 6 sierpnia obowiązuje 25% zniżki na hangary, biura, bunkry, siedziby klubów oraz ich remonty. Tyle samo zaoszczędzimy na warsztatach lotniczych, samochodowych i motocyklowych oraz garażach biurowych, magazynach pojazdów specjalnych i wytwórniach. Złote czasy dla biznesu.

Początek sierpnia to kolejne transmisje na Facebooku, w trakcie których zainkasujemy solidne bonusy GTA$. Program przedstawia się następująco:


A już pod koniec tygodnia możemy liczyć na pierwszą wskazówkę w temacie poszukiwań kolejnego dawno zaginionego reliktu Dzikiego Zachodu. Zapowiada się pełen atrakcji początek sierpnia!

  • Wyścig premium: Bryzg dla Strombergów.
  • Próba czasowa: Vinewood Bowl.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 129 gości oraz 0 z 6417 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 129 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: KacpereQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa