Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Co się stało? #22
napisany: 31.10.2019 · 23:37 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 0
Październik nie obfitował w wiele informacji ze świata GTA. Mimo wszystko warto upewnić się, że nic wam nie umknęło.

Co się stało?
  • Trwa ofensywa nowych pojazdów dla GTA Online. Miesiąc otworzył potężny Hellion, a później dostaliśmy jeszcze drapieżnego Jugulara, słodkiego Weeny Dynasty, bardzo śródziemnomorskiego Zorrusso i dzisiaj trójkołowego Rampanta Rocket. Dla każdego coś paliwożernego ;)
  • Przez lata cotygodniowe aktualizacje GTA Online stały głównie nowymi pojazdami oraz trybami adwersarza. Tych drugich ostatnio jakby mniej, ale w październiku twórcy w końcu uraczyli nas czymś świeżym. Próbowaliście już zostać Królem wzgórza albo... walczącym o przetrwanie obcym?
  • Czymże byłby miesiąc bez plotek na temat GTA VI? Przynajmniej ostatnimi czasy. I w tym miesiącu kolejni "leakerzy" zapragnęli naszej uwagi. Już pierwszego dnia pisaliśmy o rewelacjach z hinduskiego studia Rockstar, a dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się o spóźnionych wakacjach dewelopera. Gdzie? Clickbait!

Ciekawostka

W scenie otwierającej GTA IV, zdejmowany ze statku dźwigiem Schafter posiada tablice rejestracyjne z Liberty City. Import? Eksport? Reklamacja? ;)

  • Jak zawsze zachęcamy do zapoznania się z najnowszym przeglądem modyfikacji oraz scenowej twórczości.
  • Waszej uwadze polecamy również naszą loterię i kumulację, na prowadzenie których nie mamy pozwolenia Ministerstwa Finansów i nic sobie z tego nie robimy ;)
  • Przez cały październik mogliście odpowiadać w naszej sondzie na pytanie o to jak bardzo lubicie w grach wszelkiego rodzaju "znajdźki". Zdania były podzielone. Dokładnie połowa z was odnosi się do tego rodzaju zawartości pozytywnie, a druga połowa już niekoniecznie. W tym miesiącu z kolei spróbujemy rozstrzygnąć odwieczny spór dotyczący najlepszego środka transportu w terenie. Którego z pojazdów dosiadacie chętniej: Sancheza czy Buggy?

W listopadzie wielu z was będzie pewnie zajętych przemierzaniem terenów pięciu stanów, ale nie zapominajcie o nas. Zapraszamy :)Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 54 gości oraz 1 z 6465 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos
Razem: 55 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: wuuuj
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa