Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Moda na moda #22
napisany: 15.10.2019 · 19:10 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
W tym miesiącu dla odmiany miałem polecić wam jakiś supersamochód, ale tak się jakoś złożyło, że w ostatni czwartek dostaliśmy od Rockstar Jugulara do GTA Online, więc...

Jaguar XJSGrupa CyberdyneSystems udostępniła pod koniec września bardzo ładny model Jaguara XJS. Jest to kolejny wysokiej jakości samochód przeniesiony z Forzy. Model został oczywiście w pełni przystosowany do GTA V: szyby się tłuką, karoseria się brudzi, nasza postać trzyma ręce na kierownicy. Działają nawet lusterka i szyberdach. W komplecie znajdziemy również dodatkowy, alternatywny zestaw kół.

Moda na moda - Jaguar XJS

Bus Simulator VPozostając w temacie motoryzacji, pamiętacie tę minigrę z Vice City, w której mogliśmy jeździć autobusem miejskim od przystanku do przystanku i przewozić mieszkańców? Była to jedna z mniej popularnych pobocznych aktywności, dzięki której jednak mogliśmy dorobić nieco grosza (na waciki). W GTA V też tak można, chociaż będzie nam do tego potrzebny odpowiedni mod, np. Bus Simulator V.

Dzięki temu skryptowi zasiadając za kierownicą autobusu LST, lotniskowego albo autokaru, zyskamy zupełnie nowe możliwości. Modyfikacja oferuje szereg smaczków, m.in. automatyczne sterowanie drzwiami i oświetleniem, system zapowiedzi przystanków oraz działające tablice informacyjne. Jednocześnie możemy przewozić nawet 15 pasażerów po trasach, które wcześniej samodzielnie zaprojektujemy za pomocą dedykowanego kreatora. Ponadto wspierane są niestandardowe malowania autobusów.

Persistence IICzy jest na sali jakiś fan_GTA, któremu nigdy nie zabrakło w grze miejsca na zapis pojazdu? Chyba wszyscy znamy ten ból kiedy dopiero co odpicowaliśmy swój nowy wóz, zajechaliśmy pod garaż, aby zachować godziny ciężkiej pracy w pobliskim warsztacie, a tu... brak wolnych miejsc. Co prawda w GTA Online mamy możliwość zakupu wielu garaży, w których łącznie możemy przechowywać już kilkadziesiąt pojazdów, a i w samym singlu Rockstar zaplanował dodatkowe miejsca do dyspozycji każdego z bohaterów, ale niektórym ciągle mało.

Z myślą o takich graczach powstała modyfikacja Persistence. Jej ulepszona wersja obchodzi problem dając możliwość zapisania pojazdu w dowolnym miejscu na mapie. Tak więc teoretycznie ogranicza nas tylko jej rozmiar ;) Skrypt działa ze wszystkimi pojazdami, również takimi pochodzącymi z modyfikacji, jak na przykład powyższy Jaguar. Co więcej, jeśli wasz samochód może ciągnąć za sobą przyczepę, ona również zostanie zapisana.

Better Chases+Podobno policja w GTA V jest zbyt agresywna, a funkcjonariusze potrafią zacząć do nas strzelać nawet kiedy zbyt długo obok nich stoimy. Cóż, może nie ma to wiele wspólnego z realizmem, ale przyznacie chyba, że nasze zachowania w grze też trochę od normy odbiegają ;) Jeśli jednak wolelibyście, żeby stróże prawa zachowywali się bardziej jak w realu, z pomocą przychodzi modyfikacja Better Chases+.

Skrypt dynamicznie dostosowuje poziom agresji policji w zależności od naszych poczynań. Nasz poziom poszukiwań będzie rósł stopniowo w miarę szkód, które będziemy wyrządzać miastu i jego mieszkańcom. Funkcjonariusze nie będą jednak próbować nas zabić, czy staranować dopóki sami nie zaczniemy wymachiwać bronią. Przy małych przewinieniach priorytetem będzie aresztowanie. Kiedy jednak już przegniemy pałkę, policja dostanie zielone światło dla użycia siły, a zgubienie pościgu stanie się prawdziwym wyzwaniem.

Moda na moda - Better Chases+

70 new missions - alebal3 missions packAutor tej modyfikacji kariery w marketingu raczej nie zrobi, ale nie o to przecież tutaj chodzi. Skoro czytacie ten wpis, to pewnie wątek fabularny "piątki" macie już dawno odhaczony. A niczego tak po zakończeniu gry nie brakuje jak bohaterów, z którymi się zżyliśmy oraz ich problemów, z którymi wspólnie zmagaliśmy się przez kilkadziesiąt godzin.

Dzięki paczce nowych misji od alebala powrócimy do Los Santos i okolic, aby jeszcze raz zamieszać w życiu Michaela, Franklina, Trevora i innych. Mod swoją premierę miał dobry rok temu, jednak od tamtej pory otrzymał już kilka aktualizacji wnoszących nie tylko poprawki, ale również nowe zadania i teraz liczy ich sobie 70. To w zasadzie podwaja liczbę dostępną w podstawowej wersji GTA V.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 57 gości oraz 0 z 6465 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 57 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: wuuuj
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa