Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Plotka: Rockstar zwiedza Florydę
napisany: 17.10.2019 · 10:48 · dodał: sdr
kategoria: Next GTA · komentarzy: 0
W tym tygodniu ekipa dokumentalistów Rockstar odwiedziła południową Florydę, gdzie zbierane są materiały do kolejnego GTA. Zgadnijcie jakiego.

Południowa Floryda
Jeśli pierwszym co przychodzi wam na myśl jest Vice City to dobrze kombinujecie. Skąd jednak takie rewelacje? Yan2295, znane i wiarygodne źródło przecieków na temat gier Rockstar, opublikował na Twitterze zdjęcie listu, który rzekomo otrzymał jeden z mieszkańców Florydy od tzw. skauta, czyli osoby zawodowo trudniącej się wyszukiwaniem ciekawych lokacji m.in. dla twórców filmowych. Kogoś takiego podobno wynajęło Take-Two do znalezienia miejscówek w południowej Florydzie i oprowadzenia po nich dokumentalistów Rockstar. W czasie trwającego kilka dni pobytu mieliby oni zebrać materiały fotograficzne potrzebne przy produkcji gier. Wiadomo po co. Sam list to oczywiście prośba o odpłatne udostępnienie nieruchomości dla wspomnianych celów.

W takim razie czy możemy już oficjalnie potwierdzić, że akcja kolejnego GTA będzie rozgrywała się w Vice City i okolicach? No raczej nie. Sam Yan2295 twierdzi, że uchwycony na zdjęciu list został najpewniej spreparowany. Świadczyć o tym miałby choćby jego nie do końca formalny charakter. Inna sprawa to fakt, że przecież każdy może sobie taki list napisać i wydrukować. Źródło nie przedstawiło żadnych dowodów potwierdzających jego autentyczność.

Tak na marginesie, jeśli sprawa miałaby dotyczyć GTA VI to przyznacie chyba, że jest też już trochę za późno na zbieranie materiałów źródłowych i tworzenie mapy. Ta jest akurat jedną z pierwszych rzeczy za jakie Rockstar zabiera się tworząc nową grę. W końcu bez mapy trudno musi być w ogóle dopracować scenariusz, czy zacząć skryptować różne aktywności.

Oczywiście nie można też wykluczyć, że w całej historii jednak jest ziarno prawdy. Mimo wszystko traktujcie ją z przymrużeniem oka. Rzesze fanów wygłodniałych jakichkolwiek informacji o kolejnym GTA stanowią bardzo podatny grunt dla spragnionych uwagi oszustów.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 49 gości oraz 1 z 6465 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos
Razem: 50 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: chuuuuj
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa