Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104złIron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Plotka: hinduski łącznik
napisany: 01.10.2019 · 13:01 · dodał: sdr
kategoria: Next GTA · komentarzy: 3
Ostatnie tygodnie to jakieś prawdziwe przeciekowe przesilenie. Ledwie usłyszeliśmy, że o Vice City w GTA VI nie ma mowy, a tu już ktoś inny twierdzi, że jednak będzie.

GTA V - Lago Zancudo
Kolejna porcja informacji/bajek (niepotrzebne skreślić) pochodzi od użytkownika podpisującego się jako CurryLav i została zamieszczona - a jakże - na Reddicie. Autor wpisu twierdzi, że ma dojście do "pewnego wiarygodnego" źródła w Rockstar India, które przed rokiem zostało włączone do aktywnej produkcji gry. Oto czego rzekomo udało się od niego dowiedzieć:

  • Nazwa kodowa, pod którą rozwijana jest gra to faktycznie "Project Americas". Mimo, że w prace zaangażowane są inne studia, całość nadal koordynuje Rockstar North.
  • Akcja GTA VI ma się rozgrywać w Vice City. Miasto jest umiejscowione mniej więcej pośrodku mapy, na której znajdziemy też mniejsze miasteczka, mokradła, wysepki i jedną większą wyspę nieco oddaloną od stałego lądu. Sama mapa będzie trochę większa od tej znanej z "piątki".
  • Fabuła będzie podzielona na przedziały czasowe, w związku z czym świat gry będzie się zmieniał. Dotyczy to zarówno budynków, jak i np. ubioru przechodniów.
  • Zjawiska pogodowe będą bardziej dynamiczne. Będzie można zginąć od trafienia piorunem, pojawią się lokalne podtopienia, a w przerywnikach zobaczymy nawet huragany.
  • Jeden z epizodów w GTA VI ma się rozgrywać w Liberty City, ale będzie to działać na zasadzie zbliżonej do North Yankton. Nie będziemy mogli więc swobodnie eksplorować całego miasta, a tylko jego wycinek.
  • Zakończenie fabuły będzie zależne od podejmowanych przez nas decyzji.

Jako dodatkową ciekawostkę możemy potraktować informacje o Bully 2, które zostały dołączone do posta. Źródło twierdzi, że prace nad obiema grami trwają równolegle, przy czym GTA VI ma się ukazać później i nowe Bully pod pewnymi względami jest traktowane jako pole doświadczalne, choćby dla technologii ray tracingu.

Tak czy inaczej pamiętajcie, że wszystko co przeczytaliście powyżej mogło zostać wyssane z palca i na chwilę obecną powinno być traktowane tylko i wyłącznie jako ciekawostka, która najpewniej nie znajdzie odbicia w rzeczywistości.

Whis
napisany 02.10.2019 o godzinie 18:26
zobacz profil autora
Mam dosyć już nudnego nowego jorku, liczę że poznamy rozbudowane miami. Jeśli R* nie zapowie tej części w taki sposób o której już pisałem lata temu to będzie słabo. Widzę to tak, pojawi się zwiastun a na ekranie będzie logo GTA:VI po chwili natomiast VI zamienia się w różową czcionkę i dochodzi napis CE City, nie mogą tego skopać z VI w tytule :|
sdr
napisany 02.10.2019 o godzinie 10:40
zobacz profil autora
Jak nic... Tak sobie myślę, że musimy zrobić po premierze VI takie zestawienie: plotki vs rzeczywistość. Wiadomo, że większość to bajki, ale jak to mówią, w każdej plotce jest ziarno prawdy ;)
chaos
napisany 01.10.2019 o godzinie 20:40
zobacz profil autora
Zwiastun wideo za cztery tygodnie?


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 50 gości oraz 1 z 6481 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · Ronin
Razem: 51 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: asdfgh
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa