Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Co się stało? #8
napisany: 31.08.2018 · 21:01 · dodał: k5_
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 3
Sierpień już za nami. Oznacza to, że ci młodsi już w najbliższy poniedziałek ponownie zasiądą w szkolnych ławkach, starsi kończą sezon urlopowy, i że pora na kolejne podsumowanie miesiąca!

Co się stało?
No to do dzieła!

  • Zgodnie z przewidywaniami w GTA Online rozpoczęło się kolejne wyzwanie promujące Red Dead Redemption 2. Tym razem po wykonaniu kilku zleceń łowcy głów otrzymamy kamienny toporek oraz 250 tys. GTA$.
  • W ramach aktualizacji Życie po godzinach otrzymaliśmy dostęp do kolejnej zawartości. Oprócz możliwości postawienia za konsoletą Dixona i Black Madonny dodatek wprowadził nowe narzędzia szerzenia chaosu w postaci Oppressora II oraz Terrorbyte'a.
  • Pamiętacie Davida Zipperera? Nie? To człowiek, za którego sprawką rozgrywka w GTA Online może być nieco frustrująca. Stworzył on bowiem narzędzie, które wykorzystują niezliczone rzesze cheaterów. Okazuje się, że w wyniku niedotrzymania warunków ugody z Take-Two musiał stanąć przed sądem.
  • Druga połowa sierpnia okazała się powrotem do klasycznego schematu małych aktualizacji zawartości w trybie sieciowym. Przy tej okazji wprowadzono nowe pojazdy (Scramjet, Menacer) oraz kaskaderską wariację na temat starszego trybu adwersarza - Gonitwa.
  • Rockstar we współpracy z marką Kubrick (albo odwrotnie) przygotował trzy zestawy figurek inspirowanych postaciami z GTA IV oraz GTA V. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

A teraz przyjrzyjmy się kilku faktom z życia GTG:

  • Rekinem lipca został adin... dwa... tri. Tak, wiem, suche, ale nie mogłem się powstrzymać. Gratulujemy adin!
  • Jak co miesiąc zapraszamy do zapoznania się z przeglądem modyfikacji oraz scenowej twórczości.
  • Nie możemy zapomnieć o ankiecie. W sierpniu zapytaliśmy Was o wrażenia z ostatniej aktualizacji GTA Online: Życie po godzinach. Wygląda na to, że jesteście zadowoleni z dodatku. We wrześniu ankieta pozostaje w klimatach klubowych i dotyczy wybranej przez Was nazwy klubu.
  • Zachęcamy również do udziału w loterii oraz w kumulacji. W tej drugiej do zgarnięcia jest $$! A jeśli klikniecie tutaj, będziecie mogli zmierzyć się z naszymi quizami.

Część z Was być może zastanawia się, gdzie podziała się zwyczajowa ciekawostka. Tym razem znajdziecie ją we wpisie Kalesora w shoutboksie. Jest to filmik pokazujący, że dziewczyny w GTA: San Andreas jednak mają coś przeciwko konkurencji ;)

Roger
napisany 01.09.2018 o godzinie 22:38
zobacz profil autora
Miałem na myśli, że nie takie suchie, bo śmiechłem, ech!
chaos
napisany 01.09.2018 o godzinie 15:11
zobacz profil autora
Zaprzęgu używać autosugestia.
Roger
napisany 31.08.2018 o godzinie 22:18
zobacz profil autora
Nie takie duchów, bo smiechuem


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 42 gości oraz 0 z 6430 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 42 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: dawix246
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa