Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Moda na moda #8
napisany: 16.08.2018 · 23:44 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Choć Grand Theft Auto V ma już na karku prawie pięć lat, pełne jest drobnych smaczków, które nadal skutecznie budują iluzję żyjącego świata. Wielu graczy próbuje jednak uczynić go jeszcze prawdziwszym. Jakie mody nam w tym pomogą? Zapraszamy na sierpniowy przegląd.


Ekipa tvgry przygotowała i opublikowała w ubiegłym tygodniu krótki materiał filmowy, w którym zebrana została garść modyfikacji wpływających na odczucie realizmu w GTA V. Na liście poza modami graficznymi, które już dobrze znamy, znalazło się również całkiem sporo tych działających w obszarze mechaniki. I tak mamy np. Lively World dodający do gry proste aktywności NPC jak wyprzedzanie na autostradach, ataki drive-by, czy taksówki podjeżdżające po pasażerów. Z kolei Sitting Mod wprowadza tak prostą czynność jak siadanie w różnych, nadających się do tego miejscach. Przeszkadza Wam możliwość korekcji lotu pojazdu? Można to wyłączyć, przecież w realnym świecie tak się nie da :P

O tych i innych ciekawych modyfikacjach możecie posłuchać w powyższym klipie. Pełną listę znajdziecie w opisie na YouTube.

HULK script mod (v2)

Przyjemnej rozwałki nigdy za wiele. Jeśli przypadły Wam do gustu modyfikacje pozwalające wyszaleć się w skórze Goku czy Kratosa, najpewniej polubicie też Hulka. Dostępna jest nowa wersja tego skryptu autorstwa JulioNIB, dzięki któremu możemy wcielić się w postać zielonego wielkoluda. Paleta umiejętności jest szeroka i z pewnością wystarczy na dłuższą chwilę zapomnienia. Jako Hulk w Los Santos możemy nie tylko szybko biegać, wysoko skakać i ciskać czym popadnie, ale również "grać w baseball" ulicznymi latarniami, wspinać się na wieżowce i wyciągać pilotów helikopterów zza steru. A to nie wszystko.

HULK script mod
PoliceLifeS (v1.0.0.6)

Dzięki GTA codzienność gangstera może wydawać się niezwykle atrakcyjna - pieniądze, szybkie samochody i życie ponad prawem. Wszystko jednak może się znudzić (poważnie?) i prędzej czy później zaczniemy szukać odmiany. A gdyby tak stanąć po drugiej stronie barykady? W lipcu zachęcaliśmy do wypróbowania LSPD First Response, które jednak stanowi tylko bazę dla całego mnóstwa pomniejszych skryptów i modeli mających jak najlepiej odwzorować pracę służb. Jednym z takich skryptów jest PoliceLifeS, dzięki któremu stworzymy własną postać funkcjonariusza policji i ruszymy w miasto stawić czoła kryminalistom.

Modyfikacja udostępnia dedykowany panel z aktualną listą przestępstw popełnionych w okolicy, a nam pozostaje tylko udać się na miejsce i dokonać aresztowania. Poza tym musimy też pamiętać o takich banałach jak jedzenie i tankowanie radiowozu. Pracę wykonujemy w systemie zmianowym, a po każdej dniówce otrzymujemy wypłatę i punkty doświadczenia. Całość nie jest na razie szczególnie rozbudowana, ale autor obiecuje dodanie kolejnych funkcji, m.in. zakupów, czy statystyk służby.

Lamborghini Huracan Super Trofeo (v2.0)

Znaczna część nowych pojazdów dla GTA V to konwersje z innych gier. Gdzie te czasy kiedy modele były tworzone specjalnie dla GTA? No cóż, ważne, że w ogóle te pojazdy się pojawiają i cieszą oko. W sierpniu zasoby serwisu GTA5-Mods wzbogaciły się o kolejną udaną konwersję, tym razem z gry Asseto Corsa. Model Lamborghini Huracan został przeniesiony do GTA V z zachowaniem najdrobniejszych detali karoserii i wnętrza. Elementy kokpitu oraz kierownica działają poprawnie, również w widoku pierwszoosobowym. Samochód prezentuje się naprawdę ładnie.

Lamborghini Huracan Super Trofeo
GTA RPG (v0.1.13)

GTA: San Andreas jako pierwsze wprowadziło do serii elementy RPG, co było z początku niemałym zaskoczeniem dla wielu fanów. W GTA IV z pomysłu się wycofano, a w "piątce" koncepcja powróciła w ograniczonej formie. Jeśli jednak GTA nie jest całym Waszym gamingowym światem i lubicie gry z gatunku role playing, możecie spróbować GTA RPG. Modyfikacja przebudowuje podstawowe założenia serii tak, aby w większym stopniu wykorzystywać klasyczne mechaniki "erpegów". I tak mamy tutaj: klasy postaci, levelowanie, questy, drzewka umiejętności, a nawet opcje dialogowe. Inne, ciekawe spojrzenie na to jak mogłaby wyglądać rozgrywka w GTA.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 70 gości oraz 0 z 6430 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 70 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: dawix246
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa