Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Psst! Przegląd scenowej twórczości #8
napisany: 23.08.2018 · 23:00 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 1
Po premierze ostatniej aktualizacji dla GTA Online zwyczajowo ogłoszony został konkurs Snapmatic, w którym do zgarnięcia były pokaźne premie GTA$. Znamy już zwycięzców i wyróżnionych i nie zawahamy się Wam ich przedstawić w sierpniowym przeglądzie scenowej twórczości ;)

GTA Online: Życie po godzinach: Nightlife - Braydenator73
Najważniejszym warunkiem do wzięcia udziału w konkursie było utrzymanie zgłaszanego zdjęcia w tonie aktualizacji Życie po godzinach. Jedną z prac nagrodzonych premią w wysokości pięciu milionów GTA$ (tak, bańka już na nikim nie robi wrażenia ;)) jest zdjęcie pod tytułem Nightlife wykonane przez użytkownika Braydenator73. Fotkę możecie podziwiać powyżej. Pozostałe zwycięskie zdjęcia wykonali kolejno: Six-Face, swift_22, KinGZubRoWkA15 oraz J_Cnotez.

GTA Online: Życie po godzinach: Del Perro Beach - Six-Face GTA Online: Życie po godzinach: Dancing the Night Away - swift_22 GTA Online: Życie po godzinach: Los Santos International Airport - KinGZubRoWkA15 GTA Online: Życie po godzinach: Lit - J_Cnotez

Ponadto wyróżnionych zostało sześć kolejnych prac:


A jeszcze więcej naprawdę dobrych screenów w klimatach Życia po godzinach znajdziecie na Snapmatiku oraz Twitterze.

Wszyscy dobrze wiemy jak wielki potencjał drzemie w Grand Theft Auto V. Ta gra to prawdziwa piaskownica, w której można zorganizować sobie zabawę na wiele, na pierwszy rzut oka niekoniecznie oczywistych sposobów. Może to być choćby "cykanie" fotek, ale równie dobrze możemy spróbować jak najbardziej wiernie odtworzyć w Los Santos Customs różne pojazdy znane ze srebrnego ekranu.

Tego drugiego wyzwania podjął się kojarzony w kręgu fanów GTA youtuber MrBossFTW. Wziął on na warsztat popularną serię filmów Szybcy i wściekli. Za pomocą dostępnych w grze opcji tuningu pojazdów udało mu się stworzyć ponad 30 bardziej lub mniej wiernych kopii samochodów. Swoją drogą widać, że graficy z Rockstar inspirację dla niektórych elementów tuningu czerpali z tego samego źródła ;) Zresztą, zobaczcie sami.


Pamiętajcie, że zawsze czekamy na Wasze znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do Waszej dyspozycji.

Kalesor
napisany 26.08.2018 o godzinie 12:54
zobacz profil autora
King Żubrówka 15 dopisuję do listy najdziwniejszych nicków w RGSC. Zakochałem się.

Nie zakochałem się w MrBossFTW. Kiedyś zupełnym przypadkiem trafiłem na jego kanał. Może faktycznie potrafi przenieść auta z Furious do Online'a, ale każdy jeden aktywny użytkownik GTG ma większą wiedzę o serii niż on.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 27 gości oraz 0 z 6430 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 27 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: dawix246
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa