Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.czWyzwanie kamiennego toporka
napisany: 03.08.2018 · 17:11 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
I ruszyło kolejne wyzwanie w GTA Online promujące zbliżającą się powoli premierę Red Dead Redemption 2. Zgodnie z zapowiedzią i wcześniejszymi przeciekami wyruszamy na poszukiwania kamiennego toporka!

GTA Online: Wyzwanie kamiennego toporka
W trakcie gry otrzymamy wiadomość tekstową od Maude, w której zachęci nas ona do pomocy w ujmowaniu (lub likwidowaniu) poszukiwanych zbiegów. W zamian za ukończenie wyzwania otrzymamy namiary na miejsce ukrycia kamiennego toporka z czasów Dzikiego Zachodu. Niestety nie została podana dokładna liczba delikwentów, których musimy doprowadzić przed oblicze "wymiaru sprawiedliwości". Przecieki z zeszłego tygodnia mówiły o co najmniej pięciu.

Samo wejście w posiadanie toporka to jednak nie koniec zabawy. Podobnie jak w przypadku rewolweru z samonapinaniem, mamy szansę odblokować nową broń również w nadchodzącym Red Dead Redemption 2. W tym celu należy ukończyć serię zabójstw, która dodatkowo premiowana jest jednorazowym bonusem w wysokości 250 tys. GTA$!

Nowy western od Rockstar zadebiutuje 26 października na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Więcej informacji o grze znajdziecie tutaj.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 92 gości oraz 1 z 6425 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · k5_
Razem: 93 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: patrykpat1
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa