Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Renesans Oppressora
napisany: 13.08.2018 · 20:27 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 1
Jeśli źle znosicie obecność w sesji posiadaczy Oppressorów, to przygotujcie się na kolejne ciężkie tygodnie. Od wtorku w GTA Online dostępna będzie nowa generacja tego uwielbianego i nienawidzonego przez wielu pojazdu.

W tym tygodniu mamy prawdziwe zatrzęsienie nowej zawartości. Jest tego tyle, że nawet PR-owcy Rockstar nie potrafili zmieścić się w jednym newsie ;) Jutro do Los Santos zawita Black Madonna, ostatni ze spodziewanych DJ-ów. Zanim jednak o tym, otrzymaliśmy zapowiedź nowości zupełnie innego kalibru.

GTA Online: Terrorbyte i Oppressor wer. 2
Już za kilkanaście godzin do magazynów Warstock Cache and Carry trafią dwie nowe machiny zagłady. Benefactor Terrorbyte to bojowa ciężarówka zaprojektowana przez znaną nam już poniekąd kumpelę Lestera - Paige. Pojazd wyposażony został w zaawansowane centrum sterowania wieżyczką oraz... dronem. Obrotowe działko ma możliwość namierzania wielu celów jednocześnie, a za pomocą drona dosięgniemy wroga choćby na drugim końcu stanu.

Z poziomu komputera uzyskamy również dostęp do nowej apki Paige, a w niej do sześciu nowych misji bazujących na hakowaniu. Przed nami infiltracja siedziby LifeInvadera, rozbrajanie systemów alarmowych, kradzież kosztowności i kilka innych. Dzięki tej samej aplikacji uzyskamy zdalny dostęp do wszystkich naszych biznesów. Już nie trzeba jechać do bunkra żeby uruchomić misję kupna lub sprzedaży :)

GTA Online: skaner policyjny
Ponadto dzięki nielegalnemu terminalowi policyjnemu zainstalowanemu w kabinie Terrobyte'a uzyskamy dostęp do informacji o przebywających w pobliżu graczach. Poznamy m.in. ich statystyki walki, celność, ulubioną broń, stan konta, a nawet dowiemy się co nieco o innych upodobaniach.

Konkretnego liftingu doczekał się niesławny Oppressor. "Motocykl" wyposażony w silnik odrzutowy pozbawiony został kół i od teraz potrafi lewitować. Twórcy reklamują go jako najszybszy środek lokomocji na długie dystanse, idealny do przemieszczania się między naszymi biznesami. Z pewnością znajdzie też ciekawe zastosowania u licznych natrętów ;)

Kalesor
napisany 14.08.2018 o godzinie 16:04
zobacz profil autora
Z badań przeprowadzonych na wmodowanym do single Oppresorze 2 wynika, że w zasadzie jest do dupy. Przede wszystkim nie umie nurkować, co właściwie czyni go mniej groźnym od pierwszej wersji.

A drony mogą być zabawne.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 88 gości oraz 0 z 6430 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 88 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: dawix246
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa