Gość

Rejestruj

 

 
GTA: SA · PC
Muve · 55zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTAGames.nl
GTA.cz
iGrandTheftAutoSan Andreas z trofeami na PS3
napisany: 30.11.2015 · 21:27 · dodał: Dawid
kategoria: San Andreas · komentarzy: 5 · zamknięty
Rockstar konsekwentnie odświeża przygody CJ'a na wszystkich platformach. Najpierw gra została wydana na urządzeniach mobilnych, później powtórnie na Xboksie 360 i pecetach, a teraz wygląda na to, że szykuje się remaster dla trzeciego PlayStation.

Tak, dobrze pamiętacie, pisaliśmy już o tym miesiąc temu kiedy gra pojawiła się w zapowiedziach sklepu GameFly. Teraz ta premiera zdaje się być już pewniakiem, bowiem w swojej ofercie umieścił ją drugi duży sklep - Amazon. Co więcej, wyciekła lista trofeów, o które nowe San Andreas zostanie wzbogacone. Ktoś jeszcze ma wątpliwości?

Jeśli nie jest to jedna wielka pomyłka to już jutro powinniśmy spodziewać się oficjalnego ogłoszenia ze strony Rockstar.San Andreas z trofeami na PS3
GTA w pigułce #5
napisany: 20.02.2015 · 18:44 · dodał: Dawid
kategoria: San Andreas · komentarzy: 1 · zamknięty
Jest już dostępny piąty odcinek serii GTA w pigułce przygotowywanego przez ekipę arhn.eu.

W najnowszym klipie autorzy zabierają nas z powrotem do San Andreas roku 1992. Znalazło się też nieco miejsca dla GTA Advance, LCS i VCS. Zachęcamy do oglądania!


Jeśli przegapiliście, któryś z wcześniejszych odcinków to wszystkie dotychczas opublikowane znajdziecie tutaj.
Rockstar psuje steamowe San Andreas
napisany: 10.11.2014 · 19:17 · dodał: Dawid
kategoria: San Andreas · komentarzy: 5 · zamknięty
Tym z Was, którzy wczoraj uruchomili klienta usługi Steam zaciekawieni pobieraną w tle aktualizacją dla GTA: San Andreas, być może przemknęła przez głowę myśl o wspaniałomyślności Rockstar. Jakaż to bowiem musi być wspaniała firma, że wspiera swoje gry nawet blisko dekadę po premierze.

I owszem, pojawiła się łatka dla wersji ze Steama, i przynosi takie ulepszenia jak pełne wsparcie dla kontrolera Xboksa 360, i... tyle. Mało, ale jak na okres jaki upłynął od premiery i tak byłoby to godne pochwały. Byłoby gdyby nie to, że przy okazji łatka wycina z gry szereg innych elementów, a niektóre psuje.

Ze stacji radiowych wyparowało łącznie 17 piosenek (niektórzy mówią o 18). San Andreas nie wspiera też już rozdzielczości ekranu o proporcjach 16:9, a po włączeniu ograniczenia liczby klatek na sekundę gra nie przekroczy 25 fps. Na dokładkę stare save'y nie są kompatybilne z nową wersją przygód CJ'a, więc całą historię trzeba zaczyna na nowo. Tylko czy komuś będzie się chciało? To samo tyczy się zainstalowanych modów. Część z nich zwyczajnie przestała działać.

Jakby tego było mało wielu graczy zgłasza problemy ze stabilnością działania gry. O ile można jeszcze przełknąć braki w ścieżce dźwiękowej, które tłumaczone są wygaśnięciem licencji na wycięte utwory (choć i to kwestia dyskusyjna) o tyle sztuczne ograniczanie możliwości technicznych, czy niweczenie wysiłków fanów przez blokowanie starych zapisów stanu gry naprawdę trudno zrozumieć.

Najgorsze, że całego procesu nie można samodzielnie cofnąć. Usunięcie gry z dysku i ponowne pobranie spowoduje zainstalowanie już zaktualizowanej wersji GTA: San Andreas. Spokojnie mogą spać jedynie posiadacze wersji pudełkowej.

Co się stało Rockstar? :(

EDIT 21:00

Zapomniałem wspomnieć o łatce SilentPatch, którą stworzył Silent, użytkownik GTA Forums z Polski. Cofa ona większość niekorzystnych zmian wprowadzonych przez oficjalną aktualizację. Między innymi możliwy jest ponownie wybór natywnych rozdzielczości dla ekranów 16:9 oraz 5:4, framelimiter blokuje teraz grę na 30 fps, a starsze save'y i ustawienia powinny znowu działać. Dobra robota!

Dzięki za info leci do k5_ ;*Rockstar psuje steamowe San Andreas
San Andreas zmierza na X360
napisany: 24.10.2014 · 13:37 · dodał: chaos
kategoria: San Andreas · komentarzy: 1 · zamknięty
Dwa dni temu Dawid wspominał o plotkach dotyczących wydania odświeżonego San Andreas na konsolę X360. Legenda mówi, że w każdej plotce zawsze jest ziarenko prawdy. I tak jest też tym razem.

Na Rockstar Support pojawił się wpis z którego jednoznacznie wynika, że w niedzielę 26 października posiadacze konsoli X360 będą mogli pobrać odświeżony tytuł w ramach Games on Demand. Nowe wydanie San Andreas dostanie tekstury w wysokiej rozdzielczości (720p), zwiększoną odległość wczytywania obiektów, a także pojawią się wspominane wcześniej osiągnięcia. Niestety ceny jeszcze nie ujawniono. Jednocześnie poinformowano, że nowa wersja nie będzie kompatybilna z poprzednią dostępną do tej pory w ramach Xbox Originals, więc gracze nie będą mogli np. wykorzystać starych sejwów. Nie wiadomo czy odświeżone wydanie pojawi się na Playstation 3.

San Andreas taniej na iOS i Androida
napisany: 24.10.2014 · 08:17 · dodał: Dawid
kategoria: San Andreas · komentarzy: 0 · zamknięty
W niedzielę świętujemy okrągłe 10 lat od premiery GTA: San Andreas. Chyba już wszyscy o tym wiedzą ;) Z tej okazji Rockstar przygotowało promocję trylogii w wersji na iOS i Androida. Ceny poniżej.

  • GTA: San Andreas 43% taniej:
    iOS (€3,59), Android (16,50 PLN), Kindle ($3,99).
  • GTA: Vice City 40% taniej:
    iOS (€2,69), Android (12 PLN), Kindle ($2,99).
  • Grand Theft Auto III 40% taniej:
    iOS (€2,69), Android (12 PLN), Kindle ($2,99).
San Andreas taniej na iOS i Androida

Obecnie serwis przegląda 86 gości oraz 0 z 6362 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 86 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Skoda
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2018 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa