Gość

Rejestruj

Dwa na sto
napisany: 25.03.2022 · 12:37 · dodał: sdr
kategoria: GTA V · komentarzy: 1
Rockstar nie ma ostatnimi czasy lekko. Prowadzoną od lat polityką dojenia marki Grand Theft Auto, studio mocno podpadło wielu fanom, którzy swoje żale wylewają m.in. w recenzjach kolejnych odgrzewanych kotletów.

GTA V - Xbox Series X - Metracritic
Tak jak jesienią mocno i zasłużenie oberwało się The Trilogy - The Definitive Edition, tak teraz czerwona fala negatywnych opinii zalewa na Metacritic strony Grand Theft Auto V w wersji na Xboksa Series X oraz PlayStation 5.

I tak podczas, gdy branżowi recenzenci nie mając szczególnych oczekiwań wobec reedycji, oceniają tytuł średnio na solidne 80/100, fani płacący za grę i liczący na coś ekstra, swoje rozczarowanie zamieniają na średnie oceny na poziomie... 2/100. Oczywiście pojawiają się też oceny z wyższych przedziałów, ale jest ich nieporównywalnie mniej.

GTA V "Rozszerzone & Ulepszone"? Niczym to się nie różni w porównaniu do wersji PC. A jednak za aktualizację zapłacić trzeba.

-- Crash5656

Nie warto płacić za to 40$ podczas, gdy wersje z poprzedniej generacji wciąż działają świetnie. Bezsensowny remaster od Rockstar.

-- TheBurningFlame

Niedorzeczny skok na kasę! Drobne ulepszenia graficzne! Nic nowego; ta sama gra w nieco wyższej rozdzielczości i wyższej liczbie FPS. To nawet nie jest remaster, to tylko łatka, za którą wołają pieniądze! Nawet jeśli masz już grę, musisz zapłacić za kolejną wersję! Żałosne!

-- Tom11th

To tylko kilka z najwyżej ocenianych (hehe) komentarzy, ale zdają się dobrze oddawać główną przyczynę frustracji użytkowników Metacritic. Po prostu Grand Theft Auto V dla konsol 9. generacji oferuje ich zdaniem zbyt mało, aby mogło być traktowane jako nowa wersja gry, za którą należą się jakiekolwiek pieniądze. Zgadzacie się?

Lux
napisany 25.03.2022 o godzinie 17:53
zobacz profil autora
Tak, zgadzam się. Powinni ich pozwać przez biuro ochrony praw konsumenta, to może by się ogarnęli.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 30 gości oraz 0 z 6651 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 30 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: kak
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies