Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
Iron Squad - Spolszczenia gier
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Zero pół
napisany: 18.11.2021 · 00:19 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 1
Tyle co najmniej, jak wieść gminna niesie, trzeba wypić przed sesją z GTA: The Trilogy - The Definitive Edition żeby doświadczyć w miarę satysfakcjonującej rozgrywki ;) A zupełnie przypadkiem tyle samo wynosi obecnie średnia ocena kolekcji w serwisie Metacritic.


Mowa oczywiście o ocenie graczy w skali 100-punktowej. Recenzenci bardziej hamują emocje i zwykle ich noty zatrzymują się w okolicach środka zakresu, co jednak i tak jest wynikiem dalekim od poziomu jaki seria Grand Theft Auto reprezentowała przed laty. Smutne to.

Przytłaczająca większość opinii punktuje podobny zestaw niedociągnięć: słabą optymalizację oraz mnóstwo błędów zarówno w warstwie wizualnej, mechanicznej, jak i gameplayowej. Do tego dochodzą niezrozumiałe decyzje artystyczne np. wygląd postaci, czy efekty pogodowe.

Jeśli sami jeszcze nie mieliście okazji zagrać, te i wiele innych niedoskonałości w formie profesjonalnej wideo-analizy ujęła redakcja Digital Foundry. Materiał przygotowano póki co tylko na bazie GTA III, ale wkrótce mają się pojawić również opinie dla pozostałych gier z Trylogii. Nie spodziewajcie się jednak, że wypadną one o wiele lepiej.

chaos
napisany 18.11.2021 o godzinie 09:25
zobacz profil autora
Gdzieś czytałem że ofertę sponsorowania gry rozważa polski bojsband Lej Mi Pół. Szkoda tylko że nie jest to Klasyka Gatunku tylko Koszmar Dziekana.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 51 gości oraz 0 z 6558 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 51 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: Nike69
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2021 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa