Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Psst! Przegląd scenowej twórczości #65
napisany: 20.05.2023 · 23:36 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 1
Do GTA Online na przestrzeni lat dodane zostało całe mnóstwo pojazdów, a niedawno otrzymaliśmy dostęp do ogromnego garażu przy Eclipse Blvd, w którym możemy je przechowywać i podziwiać.

Gracze przyjęli tę nowość z zadowoleniem.

Z życia społeczności: Garaż przy Eclipse Blvd - zingerelli
Emiliano Pardo, którego znamy m.in. z wiązanki przygotowanej na okoliczność premiery The Trilogy - The Definitive Edition, udostępnił na Spotify swoje dwa nowe utwory.


Pierwszy to cover motywu muzycznego, który możemy usłyszeć w GTA Online podczas misji z aktualizacji Motocykliści. Drugim jest zaś rockowy cover utworu "No Happy Endings" ze ścieżki dźwiękowej GTA V.


Hossein Diba, znany z wielu prac w 3D, którymi już nie raz zrobił duże wrażenie na fanach_GTA, przygotował model prawdopodobnej protagonistki kolejnej części serii. Lucia na powyższym renderze wygląda doprawdy imponująco. To teraz chyba kolej na Jasona? ;)

GTA_OOC
The Professional opublikował na swoim kanale nowe wideo objaśniające lore GTA IV. Tym razem wziął na tapet postać Kenny'ego Petrovica i jego organizacji. Jeśli nie znaliście lub po prostu już nie pamiętacie tej historii, zachęcam do obejrzenia materiału. Nieco długi, ale konkretny.


Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz jest do waszej dyspozycji.

Ragnar_59iCarla2000_ASMON_013CrazyQueen92TuxedoedCrinareEver9ine

chaos
napisany 22.05.2023 o godzinie 18:08
zobacz profil autora
(youtube »)


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 427 gości oraz 0 z 6661 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 427 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: CHRISSS
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies