Gość

Rejestruj

Psst! Przegląd scenowej twórczości #36
napisany: 25.12.2020 · 22:43 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 1
Jak po Wigilii? Jeśli tak jak ja czujecie, że przydałoby się wam trochę ruchu, ale zupełnie nie macie na to ochoty, zagłuszcie wyrzuty sumienia czytając najnowszy przegląd scenowej twórczości ;)


Znacie Franka Stephensona? To projektant samochodów z niemałym doświadczeniem w branży, regularnie udzielający się na YouTube. I teraz wyobraźcie sobie, że ktoś taki, facet mający w portfolio projekty dla BMW, Mini, Ferrari, Maserati, Fiata, Lancii, Alfa Romeo, czy McLarena, bierze się za ocenę wyglądu samochodów w GTA. Jeśli jesteście ciekawi co z tego wyszło, koniecznie obejrzyjcie powyższy film.

Froelich-iCarla2000pytajnikRumblebudasmon013MalumInSeTUXABOUTMalumInSe_A-Mtz-C_

Nowi oniCzym mogłoby się zająć Rockstar, gdyby nie uparli się na dojenie do oporu GTA Online? Pomyślmy. Może produkcją większej liczby gier? Ciepło. GTA VI? Wiadomo. Odświeżeniem starszych części serii? Poproszę!

Hossein Diba
Niejedną wizję zremasterowanego Vice City już widzieliśmy, a i przygodom Claude'a albo CJ-a gruntowny lifting by nie zaszkodził. Jak mogliby wyglądać na konsolach nowej generacji protagoniści klasyków 3D, możemy zobaczyć w projekcie Hosseina Diby powyżej. Robi wrażenie. Na rodzinną fotkę załapał się też Niko.

Podwójne widzenie
Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.

Chaos
napisany 26.12.2020 o godzinie 23:09
zobacz profil autora
Remaster poprzednich części GTA jest tak samo prawdopodobny co RDR na PC.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 47 gości oraz 0 z 6624 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 47 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: lisiorek
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies