Gość

Rejestruj

Psst! Przegląd scenowej twórczości #38
napisany: 21.02.2021 · 02:14 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Kanał PlayStation Haven rozpoczął w tym miesiącu serię krótkich porównań lokacji znanych z Grand Theft Auto V z ich odpowiednikami w prawdziwym świecie. Gospodarzem i przewodnikiem w filmach został Slink Johnson, wcielający się w grze w postać Lamara Davisa.


Do tej pory pojawiły się odcinki prezentujące aleję gwiazd Hollywood, Watts Towers oraz Venice Beach. A już dziś o godzinie 15:00 zwiedzimy przystań Santa Monica.

SurvivordeArk1990Queen-KLSDKxHEERAxninja_pies2345GoRgAnSiEr_228

Move up ladiesPamiętacie prace Hossaina Diby, o których pisaliśmy w grudniu? Utalentowany artysta nie poprzestał na realistycznym odwzorowaniu bohaterów starszych części serii. Teraz wziął na warsztat dziewczyny znane z artworków Vice City, San Andreas oraz GTA IV. Wow!

Vice City girl - Hossein DibaSan Andreas girl - Hossein DibaVinewood girl - Hossein DibaLiberty City girl - Hossein Diba

1907Jak mogłoby wyglądać San Andreas w czasach, w których rozgrywa się akcja Red Dead Redemption? Jeśli nigdy o tym nie myśleliście, nie jesteście sami. Są jednak osoby, którym takie pytania przychodzą do głowy. Na szczęście niektórzy mają na tyle talentu, aby spróbować samodzielnie na nie odpowiedzieć. Zobaczcie mapę Professora Ishirkova i puśćcie wodze fantazji.

Mapa San Andreas w 1907 roku - ProfessorIshirkov

The GTAZaczęliśmy od wideo i tak zakończymy. Chcielibyście zobaczyć filmową adaptację serii GTA? A może od razu serial? Kilka dni temu na kanale IceVip pojawił się pierwszy odcinek The Grand Theft Auto - fanowskiego serialu na podstawie GTA V.


Choć na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że autor poszedł na łatwiznę i zaserwował nam tylko zlepek przerywników z gry, kryje się za tym znacznie więcej pracy. Przede wszystkim cutscenki zostały wyedytowane tak, aby uzyskać bardziej filmowy efekt. Do tego poszczególne sceny zostały poprzetykane charakterystycznymi dla filmów ujęciami oraz dopasowanym do konwencji gameplayem. Wisienką na torcie jest udźwiękowienie i profesjonalny montaż.

Mimo, że już widzieliście te sceny, warto zobaczyć pierwszy epizod. A jeśli się wam spodoba, możecie wesprzeć autora datkiem, aby przyspieszyć produkcję kolejnych odcinków.

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 378 gości oraz 0 z 6661 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 378 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: CHRISSS
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2024 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies