Gość

Rejestruj

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
Psst! Przegląd scenowej twórczości #48
napisany: 20.12.2021 · 23:38 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 3
Akcja Grand Theft Auto: Vice City zawiązuje się za sprawą nieudanej transakcji narkotykowej w dokach. Co jednak gdyby wymiana potoczyła się zgodnie z planem ekipy Tommy'ego?

Nothing went wrong
Nie byłoby gry i słabego remastera ;) Gra jednak powstała i przeżyliśmy dzięki niej fantastyczną przygodę. Rozkwitła też prężnie działająca po dziś dzień Scena, na której prezentować się mogą takie talenty jak odpowiedzialny za powyższe wideo MarkNiko albo uzdolniony muzycznie Emiliano Pardo. Ten drugi na okazję premiery odświeżonej trylogii skomponował medley inspirowany oryginalnymi motywami z trzech klasycznych gier.

Queen_KirstyXx_DireHart_xXpytajnikDON-800-JOKERLilianna_84GypsyLou

Wbrew logiceCoraz trudniej mówić o GTA V, że w tej grze widziało się już wszystko. Jest tak głównie za sprawą wielu nietypowych pojazdów dodanych w ramach kolejnych aktualizacji GTA Online i ich szczególnych właściwości, niejednokrotnie przeczących prawom fizyki. A gracze tylko czekają żeby to wykorzystać. Przykładem niech będzie najnowszy popis w wykonaniu your_reddit_lawyerII i civoksarka.


Tak to się robiJak było z premierą The Definitive Edition wszyscy wiemy. Nie wszyscy jednak poprzestają na krytyce. Niektórzy zamiast tylko narzekać biorą sprawy w swoje ręce, tak jak np. MapEditorMaster, który zapowiedział... własny remaster Grand Theft Auto: San Andreas. Całość powstaje na silniku Dunia wykorzystywanym w serii Far Cry. Póki co autor odtworzył tylko okolice Grove Street, więc pracy przed nim jeszcze sporo.

Wywiad z KingiemNa kanale Killaz została jakiś czas temu opublikowana ciekawa rozmowa z Jamie Kingiem, jednym ze współzałożycieli Rockstar. Poniżej znajdziecie skrót wywiadu z jego najciekawszymi fragmentami, a całość możecie obejrzeć tutaj.


SitochronCzęsto jedną z pierwszych rzeczy, których próbujemy w nowej grze jest sprawdzenie na ile zniszczalne otoczenie twórcy dla nas przygotowali. GTA V pierwszej świeżości już nie jest, ale okazuje się, że Vucko jeszcze nie wszystko próbował tutaj uszkodzić. Zastanawialiście się kiedyś czy można zestrzelić spadochron dziurawiąc czaszę pociskami?

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.

Chaos
napisany 22.12.2021 o godzinie 21:37
zobacz profil autora
Jeszcze to! Jeszcze to! (youtube »)
Chaos
napisany 22.12.2021 o godzinie 09:17
zobacz profil autora
Szybki deal, bądź szybki strzał jak ktoś woli po polsku.
kurzi6
napisany 21.12.2021 o godzinie 21:52
zobacz profil autora
Jeszcze to! Jeszcze to! (youtube »)


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 207 gości oraz 0 z 6625 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 207 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: KrzysieK52
STATYSTYKI »
news · forum · blogi · mobile · rss · pliki · filmy · njoy · szukaj · mapa
© 2004 - 2023 GTAthegame
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów jest zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies