Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Co się stało? #48
napisany: 31.12.2021 · 19:08 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 0
I już, kolejny rok za nami! Nim jednak przystąpimy do podsumowania całych dwunastu miesięcy w świecie Grand Theft Auto, rzućmy jeszcze okiem na wydarzenia grudnia.

Co się stało?
  • Newsem miesiąca była bez wątpienia premiera The Contract, czyli najnowszej aktualizacji GTA Online. W serii nowych misji ponownie spotykamy się z Lamarem i Franklinem, któremu pomagamy założyć biznes i rozwiązać problem skradzionego telefonu z muzyką Dr. Dre.
  • Poza głównym wątkiem The Contract przynosi również zestaw trzech pobocznych misji kooperacyjnych Short Trips, w których możemy wcielić się w postacie Franklina i Lamara.
  • Jak na aktualizację "muzyczną" przystało w ramach The Contract otrzymaliśmy też trochę nowych dźwięków. Do gry została dodana stacja MOTOMAMI Los Santos, a playlisty West Coast Classics i Radio Los Santos wzbogaciły się o kolejne utwory.
  • 16 grudnia, po ponad ośmiu latach funkcjonowania, wyłączone zostały serwery GTA Online dla PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Ciekawostka

Aktualizacja GTA Online "The Contract" została wydana dokładnie 29 lat po premierze debiutanckiego albumu Dr. Dre. Także w logo DLC znajdziemy nawiązania do okładki "The Chronic".

Polecamy równieżZ kolei w grudniu rozstrzygnęliśmy, który z pojazdów często wykorzystywanych przy sprzedażach z wytwórni klubów motocyklowych w GTA Online jest mniej uciążliwy. Padło na Trashmastera. Jednak co masa to masa.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 67 gości oraz 0 z 6588 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 67 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: poziomek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa