Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!

Ukraine Grunge Flag by Free Grunge Textures - www.freestock.ca is marked with CC BY 2.0. To view the terms, visit https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/?ref=openverse
The Contract: aktualizacja radiostacji
napisany: 13.12.2021 · 22:11 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Już za dwa dni w nasze ręce wpadnie nowa aktualizacja GTA Online - The Contract. Zanim to jednak nastąpi, zobaczmy jakie nowości przyniesie ona w ścieżce dźwiękowej.

Aktualizacja stacji radiowych w GTA Online

NowePrzede wszystkim na listę dostępnych w grze stacji radiowych wpadnie nowa pozycja. MOTOMAMI Los Santos poprowadzą Rosalia i Arca, a na falach rozgłośni usłyszymy utwory takich wykonawców jak Caroline Polachek, Daddy Yankee, Mr. Fingers, Aventura i Bad Gyal. Trafi tutaj również singiel "La Fama", który Rosalia nagrała z The Weeknd.

Na Instagramie Rosalii możecie posłuchać jingla MOTOMAMI LS i zobaczyć jeden z nowych samochodów, który pojawi się w aktualizacji GTA Online: The Contract.

...i odnowioneZ kolei o nowe kawałki rozszerzą się playlisty dwóch dobrze nam już znanych stacji. W Radio Los Santos Big Boy zagra m.in. Hit-Boya, Freddiego Gibbsa, TiaCorine, Kenny'ego Beatsa, Rich the Kida, Offseta, Mozzy'ego, Saweetie, Future, Tyler, The Creator, Kodaka Blacka, Mike'a Deana, czy ScHoolboya Q. Natomiast w West Coast Classics DJ Pooh puści składankę z najlepszymi numerami Dr. Dre, a na antenę dodzwonią się znajomi i współpracownicy rapera.

Na insta .Paaka można przedpremierowo zobaczyć jedną ze scen przerywnikowych z The Contract, w której razem z Dr. Dre pracuje on w studio nagraniowym nad nowym materiałem.

Pełna lista nowych utworów ze środowej aktualizacji pojawiła się już na GTA Forums.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 115 gości oraz 0 z 6588 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 115 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: poziomek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa