Gość

Rejestruj

 
GTA V · PC
~104zł
Shadow Broker
GTA.cz
GTANF
Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!
Franklin is back!
napisany: 08.12.2021 · 16:06 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 3
Tego chyba nikt się nie spodziewał. Wkrótce czeka nas spotkanie po latach z... Franklinem Clintonem! Nie będzie to jednak długo wyczekiwany dodatek singlowy dla GTA V, a zupełnie nowa aktualizacja GTA Online.


Franklin Clinton nie zmarnował lat po skoku na Bank Rezerw Federalnych, przeprowadzonym wraz z legendarnymi wspólnikami i wyrobił sobie w Los Santos renomę.

Do tej pory jakoś nie było o nim zbytnio słychać, ale okej. Teraz na pewno zrobi się głośno i już nasza w tym głowa. Założona przez Franklina agencja F. Clinton & Partner będzie zajmowała się rozwiązywaniem problemów pierwszego świata, których przecież celebryci mają na pęczki.

W nowy interes wkręci nas Lamar, dzięki któremu to właśnie my zostaniemy partnerem Franklina. Z kolei pierwszym klientem agencji - z polecenia legendarnego DJ Pooha - będzie niemniej legendarny Dr. Dre. Jak dobrze pamiętamy, tuż przed wypadem na Cayo Perico Dre dowiedział się o kradzieży swojego telefonu, w którym przechowywał niepublikowane wcześniej utwory na nową płytę. My musimy zgubę odzyskać.

GTA Online - Dr. Dre w studio
Aktualizacja, która ukaże się już za tydzień, będzie zatytułowana The Contract. Poza nowym biznesem i misjami przyniesie również dużo muzyki, a także nowe bronie i pojazdy:

  • Nieruchomości: agencja i zbrojownia.
  • Samochody: Enus Jubilee i Dewbauchee Champion.
  • Broń: paralizator i kompaktowa wyrzutnia EM.

Premiera: 15 grudnia. Wkrótce mamy też poznać więcej szczegółów na temat aktualizacji, więc zaglądajcie do nas często. A tymczasem zostawcie komentarz.

Co sądzicie o nowej aktualizacji? Jak się wam podoba pomysł?

sdr
napisany 08.12.2021 o godzinie 20:42
zobacz profil autora
Myślę, że to był tytuł roboczy. W sumie fixerzy to tacy "ogarniacze", nawet trochę pasuje to do charakterystyki zadań, których można się spodziewać po "The Contract". A finalny tytuł jak dla mnie bardzo ogólny, ja bym to nazwał "The Agency" jak już, ale... w sumie to tylko tytuł :P

> To jest cała lista nowych pojazdów i dodatków?

@Whis raczej lista nie jest kompletna. A jeśli jest, to będę trochę rozczarowany.
Toni
napisany 08.12.2021 o godzinie 18:29
zobacz profil autora
O, nagle można było dodać paralizator? Ciekawe...
A co do reszty aktualizacji? Zobaczymy🤔
Ciekawi mnie natomiast to, że wg plotek miała to być aktualizacja Fixers. To nazwa innej aktualizacji? Robocza dla tej? Ciekawe, ciekawe.
Whis
napisany 08.12.2021 o godzinie 17:12
zobacz profil autora
To jest cała lista nowych pojazdów i dodatków? Czy R* zawsze tak podaje a potem trafia do gry więcej? Paralizator spoko, gracze od dawna prosili o niego. Póki co nie zapowiada to się na dużą aktualizację a raczej na coś małego ale zobaczymy, o ile dalej będą szli drogą którą zaczęli od cayo perico czyli można ogrywać te misje solo to fajnie.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 194 gości oraz 0 z 6594 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 194 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: A23865NC
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2022 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa