Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Co się stało? #21
napisany: 30.09.2019 · 23:56 · dodał: chaos
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 0
Trochę rzutem na taśmę publikujemy podsumowanie września w świecie GTA. Przypomnijmy sobie co się działo w tym miesiącu.

Co się stało?
  • Rockstar nie przestaje bombardować nas nowymi pojazdami dla GTA Online. W ostatnich tygodniach dostaliśmy potężnego Gauntleta Hellfire, cholernie drogiego Benefactora Kriegera oraz uroczego Ziona Classic ze stajni Ubermachta. Który stoi już w waszym garażu?
  • Dobra, bombardowanie zostało jednak przerwane, ale pewnie tylko na chwilę. W ostatni czwartek otrzymaliśmy siedem nowych map dla trybu Walka o przetrwanie. A już jutro minie szósty rok od uruchomienia serwerów GTA Online. Nie zapomnijcie odebrać okolicznościowego miliona!
  • W połowie miesiąca gruchnęła kolejna plotka na temat GTA VI. Tym razem wypłynęły rzekome screeny z gry. Na deser, kilka dni temu dostaliśmy garść informacji, z których dowiadujemy się m.in. że Vice City jednak nie będzie w następnej odsłonie serii. Ktoś tu się już plącze w wymysłach zeznaniach ;)
  • Rewelacją zupełnie innej rangi jest natomiast ponowna klasyfikacja wiekowa GTA III, co zostało odnotowane w bazie australijskiego regulatora. Co oni kombinują w tym Rockstar?
  • Wrzesień okazał się ostatnim miesiącem wsparcia dla apki iFruit na systemach Microsoftu oraz na konsolce PS Vita. Życie tchnięto z kolei w nowy launcher Rockstar, którego instalacja premiowana jest darmowym egzemplarzem GTA: San Andreas, i który zdążył już zaliczyć pierwszą wpadkę.

Ciekawostka

Trzech protagonistów w GTA V to nie pierwsze podejście Rockstar do tej koncepcji. Twórcy podobno próbowali tego już podczas prac nad GTA: San Andreas, jednak z pomysłu zrezygnowano ze względu na ograniczenia technologiczne.

  • Podobnie jak przed miesiącem zapraszamy was na forum, gdzie można już typować wyniki spotkania piłkarskiej reprezentacji Polski z Łotyszami. Łatwe punkty.
  • Na równie łatwą zdobycz liczyć możecie w naszej loterii oraz kumulacji. O ile dopisze wam szczęście, rzecz jasna.
  • Zachęcamy do sprawdzenia wrześniowych przeglądów modyfikacji oraz scenowej twórczości. Ten drugi jeszcze gorący, nawet bardzo :P
  • Głosujcie też w nowej ankiecie, w której często pytamy o rzeczy równie istotne jak sens życia - ale nie tym razem. Ani poprzednim, kiedy mieliście okazję wypowiedzieć się na temat swoich doświadczeń w sterowaniu pojazdami za pomocą myszy. Co ciekawe, większość głosujących nigdy o takiej opcji nawet nie słyszała, ale wśród pozostałych okazuje się ona całkiem popularna.

Dzięki za uwagę i do zobaczenia na łamach serwisu w październiku.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 116 gości oraz 0 z 6456 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 116 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: piotrek339
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa