Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Moda na moda #21
napisany: 15.09.2019 · 15:46 · dodał: chaos
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Zapraszamy na kolejny przegląd modyfikacji do GTA. W dzisiejszym odcinku kupimy samochód u Simeona, wyskoczymy przez balkon u Michaela i zasadzimy się na konwój Merryweather. Wchodzicie?

Premium Deluxe Motorsport Car DealershipWarsztaty Los Santos Customs oferują w GTA V bardzo szeroki wachlarz modyfikacji pojazdów, ale mają jedną zasadniczą wadę: każdą z modyfikacji kupujemy oddzielnie i nie możemy dostosować pojazdu w pełni przed wydaniem jakichkolwiek pieniędzy. W GTA Online niestety nic na to nie poradzimy, ale w trybie dla jednego gracza możemy wspomóc się modami. Jednym z nich jest Premium Deluxe Motorsport Car Dealership, który pozwala nam przed zakupem dowolnie zmodyfikować pojazd, a nawet odbyć nim jazdę testową.

Premium Deluxe Motorsport Car Dealership
Wszystko odbywa się w salonie Simeona. Podobnie jak w LSC możemy tutaj dowolnie zmienić osiągi pojazdu i stylistykę jego nadwozia, a wisienką na torcie jest opcja ustawienia dowolnego tekstu na tablicach rejestracyjnych. Halo Rockstar, właśnie tak to powinno działać.

Custom Engine V10Skoro już jesteśmy przy motoryzacji, czy wiedzieliście, że do niedawna żaden z modderów nie był w stanie znaleźć sposobu na dodanie do GTA V nowych ustawień silnika pojazdu? Autor modyfikacji Custom Engine V10 twierdzi, że możliwa była podmiana istniejących ustawień, ale dodanie zupełnie nowego zestawu nie wchodziło w grę. Jemu się udało i tym oto sposobem od teraz (póki co jedynie majstrując w plikach) możemy dowolny pojazd wyposażyć w jednostkę V10.

1959 Cadillac Eldorado BiarritzWiecie co? Dobrze, że są inne gry poza GTA. W sumie nie trzeba w nie grać, ale przynajmniej leniwi modderzy mają skąd kopiować modele pojazdów ;) A niektóre są naprawdę fajne. Spójrzcie choćby na tego pięknego Cadillaca Eldorado Biarritz z 1959. Model kabrioletu został zajumany z Forzy Horizon 4 i przystosowany do GTA V przez OhiOcinu i spółkę.

1959 Cadillac Eldorado Biarritz

Map updates packNie wiedzieć dlaczego Rockstar nie pozwala nam zajrzeć we wszystkie zakamarki mapy GTA V. Niektóre miejscówki dostępne są jedynie podczas wykonywania konkretnych misji lub aktywności i nie możemy dostać się do nich ani wcześniej, ani później. Są też takie miejsca, które za sprawą GTA Online zmieniły się na przestrzeni lat, a w trybie fabularnym czas zatrzymał się dla nich w miejscu.

Modyfikacja Map updates pack aktualizuje niektóre z tych miejsc, niektóre przywraca do wcześniejszej (lepszej?) formy, a do innych otwiera nam dostęp. Remontu doczekało się m.in. ranczo należące do Martina Madrazo, na plaży przywrócona została pierwotna, stalowa wersja rzeźby, a w willi Michaela można w końcu wyjść na balkon. Od teraz można też dostać się do niesławnego pokoju tortur, wokół którego po premierze GTA V było tyle zamieszania.

Convoys and Other HitsPamiętacie czasy kiedy atakowaliśmy krążące po okolicy opancerzone ciężarówki Ammu-Nation? Dzięki Convoys and Other Hits możemy do tego wrócić i jeszcze raz poczuć ten dreszczyk emocji. Modyfikacja wprowadza do gry 28 misji, w trakcie których dokonamy zuchwałych napadów na konwoje przewożące cenne ładunki drogami stanu San Andreas.

Każda z misji oferuje ponadto siedem dodatkowych wyzwań, których wykonanie znacznie przedłuża całą zabawę. Możemy spróbować wykonać skok m.in. w trybie pierwszoosobowym, bez zgonu, albo w określonym limicie czasu. A jeśli wciąż będzie wam mało, możecie stworzyć własny scenariusz edytując pliki gry.

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 129 gości oraz 0 z 6456 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 129 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: piotrek339
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa