Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Psst! Przegląd scenowej twórczości #21
napisany: 30.09.2019 · 23:12 · dodał: chaos
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Niedawno pożegnaliśmy lato i powitaliśmy jesień, która niejednemu kojarzy się głównie z przygnębiająco szarymi popołudniami i długimi wieczorami. Może i coś w tym jest, więc nie patrzcie za okno - patrzcie co zrodziła Scena! ;)

Wielu twórców gier niestrudzenie dąży do realizmu, a w grach takich jak GTA jest to szczególnie ważne. Jak wiele reguł rządzących światem można jednak przenieść do wirtualnego środowiska? Jantsuu postanowił sprawdzić czy w GTA V odpowiednio przygotowany i wystarczająco szybki samochód będzie w stanie wykorzystać działanie siły dociskowej, aby poruszać się... do góry kołami.


Celem zaspokojenia ludzkiej ciekawości można drążyć dalej, wymyślając nowe, coraz to dziwniejsze eksperymenty. Choćby taki, który odpowie na pytanie, które ze zwierząt obecnych w grze jest silniejsze, wytrzymalsze, czy mądrzejsze. Vucko w tym celu postawił naprzeciw siebie psa i kota. Które wygrało? Przekonajcie się sami.

Oddzielną kategorią filmów są popularne topki. W ostatnim czasie dwie takie przygotował TheProfessional i tak się jakoś złożyło, że obie mają trochę negatywny wydźwięk. Youtuber przedstawił nam swoje subiektywne zestawienia rzeczy, których chętnie pozbyłby się z GTA Online oraz najbardziej irytujących grup NPC-ów w grze. Zgadzacie się z jego typami?

BlackDron80The_fierrMarsicanaBlackDron80VICAXXShy_Red_Yoshivolkswagen837DON-800-JOKERQueenSKSnaps

A propos irytującego ruchu drogowego w San Andreas, jednemu z użytkowników Reddita udało się znaleźć tzw. wyjątek potwierdzający regułę. Czyli rzeczywiście, NPC za kierownicą w GTA V to (prawie) samo zło ;)

_Vard_IRHNLLProZone69ToftWithL

Dzisiaj na naszej stronie wystartowała nowa ankieta, w której pytamy o wasz stosunek do wszelkiej maści "znajdziek" w grach. Temat ten nie jest przypadkowy, bo w ostatnich miesiącach do GTA Online trafiły dwa zestawy przedmiotów do odnalezienia, rozsianych po terenie całego stanu. Karty do gry zbieraliśmy tuż po otwarciu kasyna, a ostatnio mapa została naszpikowana kradzionymi figurkami kolekcjonerskimi. Jeśli macie problem ze znalezieniem całej setki (!) albo zwyczajnie brak wam cierpliwości, a chcecie odhaczyć zadanie, z pomocą przychodzi opracowana przez kellybrownstewarta mapka wraz z opisem miejscówek, w których ukryto figurki. Dobra robota.

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na Wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 161 gości oraz 0 z 6456 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 161 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: piotrek339
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa