Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Plotka: pierwsze screeny z GTA VI?
napisany: 12.09.2019 · 11:14 · dodał: chaos
kategoria: Next GTA · komentarzy: 2
Na Reddicie pojawiły się wczoraj screeny, które jak deklarował autor posta pochodziły z GTA VI. Oczywiście sam post, jak i konto jego autora już zniknęły, ale w internecie nic nie ginie.

Wyciekły screen z GTA VI - protagonista
Screeny, a raczej zdjęcia screenów, które tu widzicie pochodzą z serwisu Dexerto, któremu udało się je powielić zanim zostały skasowane z Reddita.

Pierwsze dwa zrzuty wyglądają jakby pochodziły z cutscenek albo zwiastuna (brak elementów interfejsu). Przedstawiają kolejno głowę mężczyzny na tle rozmytej panoramy miasta oraz radiowóz w deszczu. Pojazd nie wygląda jednak na współczesny co potwierdzałoby wcześniejsze plotki o obecności w linii fabularnej GTA VI przedziałów czasowych.

Wyciekły screen z GTA VI - radiowóz
Ostatni screen, o ile prawdziwy, pochodzi już z rozgrywki i przedstawia samolot na płycie lotniska. Port wydaje się dość duży, więc możliwe, że jest to główne lotnisko w grze, albo przynajmniej jedno z ważniejszych, jeśli wziąć pod uwagę plotki o obecności na mapie więcej niż jednego miasta.

W rogu ekranu widać też radar, który o dziwo jest okrągły. Czyżby twórcy uznali, że prostokątny kształt minimapy w GTA V nie był jednak dobrym pomysłem? A może koło lepiej pasuje do nowej koncepcji, w myśl której kolejne GTA miałoby mocniej stawiać na realizm? Nad radarem widoczne są bowiem dwa wskaźniki podobne do tych znanych z Red Dead Redemption 2.

Wyciekły screen z GTA VI - lotnisko
Ocenę prawdziwości fotek pozostawiamy jak zwykle waszemu osądowi. Jeśli to podróbki, to mimo wszystko wyglądają dość wiarygodnie, ale jak pokazał ostatni przypadek z "wyciekłymi" screenami z Bully 2, nawet takim nie można ufać.

chaos
napisany 12.09.2019 o godzinie 23:03
zobacz profil autora
> A może to od nich wyciekło, żeby sprawdzić reakcje graczy?

Nie zdziwiłoby mnie to, ale w sumie nie ma tutaj za bardzo na co reagować. Żaden ze screenów w zasadzie niczego nie zdradza :) Przecieki na temat nacisku na realizm już się pojawiały, więc radar przypominający ten z RDR2 zupełnie nie zaskakuje. No i tak jak piszesz, to nic dziwnego, że różne gry tego samego producenta współdzielą pewne rozwiązania.

Mnie bardziej zastanawia co innego. Oczywiście jakość tych screenów jest gówniana, ale z tego co jestem na nich w stanie dostrzec to graficznie VI jakoś nieszczególnie poszła do przodu. Rewolucji się w tym względzie nie spodziewam. Pewnie finalnie poziom będzie podobny do RDR2, może minimalnie wyższy, ale te screeny tego nie zwiastują.
fan_GTA
napisany 12.09.2019 o godzinie 20:04
zobacz profil autora
Ten ostatni screen... podobny radar był w RDR2, więc kto wie. Max Payne 3 miał koło wyboru broni, a był to rok 2012, rok później wyszła V i podobno MP3 i V mają nawet jakieś wspólne pliki.
Ciekawe co na to R*? A może to od nich wyciekło, żeby sprawdzić reakcje graczy?


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 38 gości oraz 0 z 6456 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 38 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: piotrek339
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa