Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Plotka: GTA International?
napisany: 18.08.2019 · 19:08 · dodał: sdr
kategoria: Next GTA · komentarzy: 0
Na Reddicie pojawił się kolejny "przeciek" na temat GTA VI. Źródło, które oczywiście musi pozostać anonimowe donosi, że celem Rockstar w pracach przy nowej części serii jest jej "umiędzynarodowienie". W grze poza miastami północnoamerykańskimi mają pojawić się też lokacje inspirowane południem, a nawet klimaty orientalne.

Plotka: GTA International?
Fabuła zostanie podzielona na rozdziały i opowiedziana w trzech aktach, na przestrzeni kilku dekad. Wszystko ma się zacząć w późnych latach 70. w Liberty City gdzie pokierujemy losami dwudziestokilkuletniego zbira. Pracując dla grupy operującej na wschodnim wybrzeżu trafimy w końcu do paki, z której wyjdziemy w latach 80. Epilog ma się rozgrywać współcześnie.

Wiele z opisywanych na Reddicie wątków fabularnych pokrywa się z wcześniejszymi doniesieniami. Pytanie czy to potwierdzenie ich autentyczności, czy tylko próba uwiarygodnienia zwyczajnych wymysłów? Ocenę zostawiamy wam. W każdym razie to co najciekawsze i czego jeszcze nie słyszeliśmy to mechanika rozgrywki. Rockstar chce podobno, aby tryb fabularny przenikał się z sieciowym. Przynajmniej niektóre misje fabularne mają być zadaniami kooperacyjnymi, w których pomagać nam będą inni gracze. Dołączając do wątku innego gracza w charakterze pomocnika będziemy mogli wybrać jedną z dostępnych klas postaci: glina pod przykrywką, członek kartelu albo jednej z mafijnych rodzin. Każda z ról to sposób na zarobienie pieniędzy i wypełnienie własnych celów.

W GTA VI ma funkcjonować rynek handlu bronią. Będziemy je mogli odtąd nie tylko kupować, ale również sprzedawać. Tych większych nie schowamy też w kieszeni. Dla przykładu, jeśli zechcemy skorzystać w trakcie misji z wyrzutni rakiet, będziemy musieli przywieźć ją na miejsce pojazdem, w którym się zmieści. To nie koniec zabiegów na rzecz zwiększenia realizmu. Powrócić ma siłownia, a nasza postać będzie mogła tyć i chudnąć. Zabicie cywila na ulicy nie będzie kończyć się amnezją policji po minucie w pobliskim zaułku. Stróże prawa mogą wpaść na nasz trop nawet kilka tygodni później. Karę więzienia faktycznie będziemy odbywać w zakładzie karnym, tracąc czas, odcięci od możliwości zarobkowania.

Niektóre z opisanych zmian, szczególnie w ostatnim akapicie, wydają się trochę przesadzone. Trudno bowiem wyobrazić sobie, aby twórcy zdecydowali się na wprowadzenie do gry mechanik de facto utrudniających graczowi zabawę. Chociaż, kto wie? Na razie, jak zawsze w przypadku plotek, zalecamy sporą dawkę sceptycyzmu.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 58 gości oraz 1 z 6453 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · chaos
Razem: 59 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: prentolek
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2020 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa