Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Co się stało? #18
napisany: 30.06.2019 · 14:40 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 2
Za nami pierwsza połowa roku. Przypomnijmy sobie co się działo w świecie GTA w czerwcu.

Co się stało?
  • Ten miesiąc zdecydowanie należał do tematu kasyna umiejscowionego przy północnym wylocie z Los Santos. Twórcy najpierw się z nami trochę podrażnili, ale potem już szybko oficjalnie zapowiedzieli kolejną dużą aktualizację dla GTA Online. Długo wyczekiwany kompleks Diamond Casino & Resort zostanie otwarty jeszcze tego lata.
  • Tymczasem w samym GTA Online w czerwcu działo się niewiele. W oczekiwaniu na otwarcie kasyna Rockstar karmi nas bonusami w starszych trybach i takimi osobliwościami jak większa kasa ze skoków spadochronowych, czy za napady na... sklepy.
  • Szef Take-Two podczas ostatnich targów E3 podzielił się ze światem swoją nową wizją. Każdy widzi, że gry są coraz bardziej złożone, a odstępy pomiędzy kolejnymi częściami serii sięgają już niemal dekady. Co z tym zrobić? Może okroić grę i rozwijać po premierze?
  • Rockstar konsekwentnie aktualizuje swoje mobilne gry. W maju poprawki dla wersji na iOS otrzymało Chinatown Wars, a teraz przyszła pora na GTA III.

Ciekawostka

Shawn Fonteno i Young Maylay, odgrywający główne role w GTA V oraz w GTA: San Andreas, są kuzynami.

  • Rekinem maja został chaos. Gratulujemy! A już w piątek zapraszamy na ostatnie losowanie, w którym do zgarnięcia będzie m.in. ponad milion GTA$. Dziś ostatni dzień, aby się załapać na listę potencjalnych szczęśliwców!
  • Obczailiście już nasze najnowsze przeglądy modów i scenowej twórczości? Boty czytają. Bądźcie jak boty ;)
  • Nieustannie zachęcamy do zabawy w naszej loterii i kumulacji. Kasa w puli póki co niewielka, ale jak głosi stare ludowe porzekadło: żeby wygrać trzeba grać.
  • W czerwcu na forum znowu typowaliśmy wyniki meczów naszej reprezentacji w piłce nożnej. W tej kolejce eksperymentalnie wprowadziliśmy nowe możliwości obstawiania m.in. strzelców bramek. Kolejna okazja na łatwe $$ już we wrześniu!
  • Tradycyjnie ostatni dzień miesiąca to również nowa sonda na GTG. W czerwcu sprawdzaliśmy wasze muzyczne preferencje względem radiostacji dodanych do GTA V już po premierze gry. Okazuje się, że gust macie bardzo zróżnicowany, ale jednak większość z was upodobała sobie repertuar stacji dostępnych od samego początku. W lipcu chcielibyśmy się dowiedzieć jaki jest wasz stosunek do grindu, szczególnie w GTA Online. Robicie lub robiliście to regularnie, okazjonalnie, a może wcale? Nastawiacie się na wynik w grze, czy tylko i wyłącznie na czystą rozrywkę?

Wakacje zaczęły się na całego i wielu z was będzie wypoczywało poza domem, ale nie zapominajcie o nas :) Warto wrzucić sobie skrót do m.gtathegame.net na pulpit smartfona, aby zawsze być na bieżąco z tym co się w świecie GTA dzieje. A w najbliższych tygodniach będzie się działo sporo, szczególnie za sprawą nadciągającej aktualizacji dla GTA Online!

sdr
napisany 30.06.2019 o godzinie 20:47
zobacz profil autora
Koniecznie! ;D
chaos
napisany 30.06.2019 o godzinie 18:03
zobacz profil autora
Przyślijcie koniecznie pocztówkę z wakacji!
(link »)


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 117 gości oraz 0 z 6441 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 117 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: happykille
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa