Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Moda na moda #18
napisany: 18.06.2019 · 21:28 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Ale gorąco! Czy ma ktoś moda na pogodę? ;)

Christmas in Singleplayer (v1.01)

A proszę bardzo. Generalnie zima zagląda do Los Santos tylko raz w roku i to tylko w trybie multiplayer, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby w singlu wywołać sobie opad śniegu w środku czerwca. Dzięki modyfikacji Christmas in Singleplayer przywołamy przed oczy przyjemny obraz ośnieżonych stoków, a potem wystarczy już tylko zwizualizować sobie termometr z kilkoma kreskami poniżej zera i voila! Od razu lżej. Brrr...

Christmas in Singleplayer
Windsurf (v1.0)

Mówicie, że jesteście ciepłolubni? No dobra, to może macie ochotę popływać na desce? W GTA V nie ma takiej możliwości, ale znowu, od czego są mody? Windsurf od jumanji4400 pozwoli wam wskoczyć na deskę windsurfingową i pośmigać na falach Pacyfiku. Trzeba przyznać, że jak na ograniczenia samej gry, ta modyfikacja jest całkiem nieźle dopracowana. Nasza postać przyjmuje właściwą pozycję, w tle słyszymy przyjemny szum wody, no i oczywiście schodzimy na ląd przemoczeni. Pro!

1956 Porsche 356 Speedster (v1.0)

Niezależnie od preferencji pogodowych, z pewnością większość z nas lubi poczuć wiatr we włosach (albo w miejscu, w którym je miał ;)), szczególnie siedząc za kierownicą jakiegoś fajnego samochodu. Co powiecie na Speedstera, rocznik 1956? Podlinkowany model został przeportowany z Forzy Motorsport 7 i przystosowany do GTA V z dbałością o szczegóły: m.in. animacje silnika i wydechu, działające oświetlenie, mapę zabrudzeń, realistyczny handling oraz tłukącą się szybę. Nie zabrakło również możliwości delikatnego tuningu.

1956 Porsche 356 Speedster
Wanted: Dead Or Alive

Uwaga, spoiler! Brakuje wam tego dreszczyku, gdy wjeżdżacie do Portland po zabójstwie Salvatore Leone? Dzięki Wanted: Dead Or Alive możecie poczuć go przechadzając się ulicami Los Santos pod warunkiem, że wcześniej nieco nabroicie. Kradzież pojazdu, napaść lub zabójstwo sprawi, że za naszą głowę zostanie wyznaczona nagroda. O ile nie spłacimy jej na najbliższym posterunku, naszym tropem ruszą łowcy. W pierwszej kolejności spróbują oni nas aresztować, ale jeśli tylko wyciągniemy broń... Wiecie jak to się skończy.

Keanu Reeves Loading Screens

Ok, nazwa tego moda mówi chyba sama za siebie ;) W pakiecie znajduje się 17 obrazów, które będą losowo wyświetlane na ekranie ładowania gry. Make your GTA breathtaking again!

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 163 gości oraz 0 z 6441 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 163 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: happykille
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa