Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Kolejne GTA prędzej, ale... krócej?
napisany: 19.06.2019 · 16:52 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 2
Na GTA VI czekamy już prawie sześć lat. Na Red Dead Redemption II musieliśmy czekać osiem lat od premiery poprzedniej części. Trochę długo. Czy jest na to jakaś rada?

Strauss Zelnick
Kwestia ta została podniesiona w czasie wywiadu GamesIndustry.biz z szefem Take-Two, na tegorocznych targach E3. Strauss Zelnick dostrzega problem wydłużających się odstępów pomiędzy kolejnymi częściami serii i... uważa, że trend ten zmierza ku końcowi.

Myślę, że te odstępy nie będą się dalej wydłużać. W sumie oczekiwałbym, że w wielu przypadkach ulegną skróceniu. Faktycznie, nasze wieloletnie wsparcie dla gier mogło sprawić, że przestało się nam śpieszyć z nowymi tytułami, jednak dostrzegamy też pozytywne strony tej sytuacji. Twórcy mają wystarczająco dużo czasu, aby tworzyć najlepsze gry na rynku, dokładnie takie jakich oczekują gracze. No i budowanie oczekiwania, to też dobra rzecz.

Wierzymy, że warto dać graczom odpocząć od danego tytułu zanim na rynek trafi kolejna część. 12 lat temu powiedziałem, że wypuszczanie kolejnych odsłon niesportowych serii nie ma sensu. Wtedy niewielu podzielało moją opinię, a dziś jest inaczej. Jednak osiem lat - rzeczywiście, to chyba trochę za długo.

Możliwe, że niektóre gry będą po prostu krótsze. Kiedyś, w momencie premiery dostawaliśmy od razu całą zawartość jaką twórcy mieli w planach. Teraz, kiedy gry są rozwijane nawet długo po premierze, można by się pokusić o skrócenie ich początkowej formy rozumianej na przykład jako liczba godzin rozgrywki.

Myślicie, że takie podejście mogłoby się sprawdzić przy kolejnym GTA? A może siekanie gry na "odcinki" nie ma sensu w przypadku tytułów z otwartym światem? Czy to jedyna alternatywa dla wieloletniego oczekiwania?

sdr
napisany 20.06.2019 o godzinie 14:35
zobacz profil autora
Generalnie ma głowę na karku, ale ja też nie widzę takiego modelu w przypadku GTA. Co byśmy dostali na start? Mapa musi być cała. Chyba że Rockstar wróci do podziału na wyspy... Mogą pociąć wątek fabularny. 40-50 misji na dzień dobry, a za kilka miesięcy darmowe DLC na kolejne 20-30? Maksa Payne'a można by tak pociąć. Trochę jak z Hitmanem nowym zrobili.
chaos
napisany 19.06.2019 o godzinie 18:20
zobacz profil autora
Czasami odnoszę wrażenie że ten facet nie do końca wie o czym mówi.


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 88 gości oraz 0 z 6441 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 88 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: happykille
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa