Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Psst! Przegląd scenowej twórczości #18
napisany: 25.06.2019 · 00:07 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 1
Mówi się, że niektóre studnie nie mają dna, ale przy takich temperaturach chyba każda studnia może wyschnąć. Co innego internet, w którego odmętach nigdy nie zabraknie fanowskiej twórczości. Zarzućmy wędkę!

ClandestiineRevesoulIAmLiterallyLobster
DON-800-JOKERHOOLIGOBLINNJO1982

Popkultura to jeden wielki gar zupy ugotowanej z inspiracji. Właśnie dlatego w licznych filmach, grach, muzyce, czy literaturze co rusz natrafiamy na znajome motywy. FriendlyBaron postanowił wyszukać i skojarzyć wybrane, charakterystyczne misje z GTA V ze scenami z filmów, którymi mogli inspirować się twórcy gry. Myślicie, że tak było? A może to tylko przypadek? Obejrzyjcie wideo i oceńcie sami.


Jesteście gotowi na GTA VI? Głupie pytanie. Ale na pewno nie jesteście bardziej gotowi niż jeden z fanów z Kalifornii, napotkany przez frigginkyle'a. Plus pięć do zaangażowania, minus sześć do stylu.

W Rockstar w pocie czoła pracują nad wielkim otwarciem kasyna w GTA Online, ale to z pewnością nie jedyna nowa zawartość na jaką możemy liczyć w najbliższych miesiącach. Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że w zaawansowanym stadium są już prace nad aktualizacją halloweenową. W jej ramach dostaniemy m.in. Vapida Guardiana w specjalnej edycji Maneater. Aż rwie się do drogi. Z kolei wiosną wystartują eliminacje do pierwszego turnieju tańca towarzyskiego. Niektórzy już ćwiczą ;)

Archaelonj0hnmosesRevesoulgaki14

Czas na kącik anty-griefera. W tym odcinku na wyróżnienie zasłużył sobie KhostfaceGillah skutecznie trollujący osobnika, który akurat zmierzał do zespawnowanego na plaży Lazera. Tacy "gracze" to prawdziwa udręka. Nie dadzą człowiekowi w spokoju zaspokoić nawet podstawowych potrzeb...

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na Wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.

florance23
napisany 29.06.2019 o godzinie 21:57
zobacz profil autora
dobra robota


Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 115 gości oraz 0 z 6441 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 115 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: happykille
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa