Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Co się stało? #17
napisany: 31.05.2019 · 13:55 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 0
Tegoroczny maj nie obfitował niestety ani w ładną pogodę, ani w interesujące z punktu widzenia fanów serii GTA wydarzenia. Nie znaczy to jednak, że nie działo się absolutnie nic.

Co się stało?
  • Z pewnością nie można mówić o braku aktualizacji dla GTA Online, chociaż nowej zawartości coraz częściej jest jak na lekarstwo, a Rockstar karmi na wyłącznie promocjami i bonusami. I darmowymi koszulkami. W zasadzie jedyne co w maju zasługuje na wyróżnienie to dwie nowe misje konfiskaty dla Simeona. Graliście?
  • GTA V zanotowało w ostatnim czasie zwyżkę oglądalności na Twitchu dzięki role-playowej modyfikacji i serwerowi NoPixel. Nieźle jak na blisko 6-letni tytuł.
  • Głośno na początku miesiąca było też o GTA VI, które według najnowszych plotek ma nas zabrać do dwóch, a może i trzech miast. Ile w tym prawdy? Przekonamy się jak zwykle po oficjalnej zapowiedzi ;P
  • Chinatown Wars w wersji na iOS dostało aktualizację, dzięki której losami Huanga Lee pokierujemy już bez problemów na iPhonie X i nowszych.
  • BBC podzieliło się ze światem archiwalnym reportażem z wizyty w siedzibie DMA Design w czasach kiedy GTAthegame nie było jeszcze planach ;D

Ciekawostka

W plikach GTA: San Andreas można znaleźć kij baseballowy naszpikowany gwoźdźmi. Broń nie jest dostępna w ostatecznej wersji gry.

  • Rekinem kwietnia został w ostatnim losowaniu Roger. Gratulujemy! Kolejne losowanie już za tydzień.
  • Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi przeglądami Sceny modderskiej oraz twórczości fanów.
  • Waszej uwadze polecamy także naszą loterię oraz kumulację, w puli której mamy aktualnie $$969. Najbliższe losowanie już we wtorek.
  • W maju w naszej ankiecie pytaliśmy, która z niesławnych misji z GTA: Vice City była dla was trudniejsza: Demolition Man czy The Driver. Zdecydowaliście, że to jednak ta druga. Do końca czerwca możecie wyrazić swoją opinię w nowej sondzie. Tym razem pytamy, która ze stacji radiowych dodanych do GTA V po premierze podoba się wam najbardziej. No która?

A jednak coś się w tym maju działo! Życzymy wam wiele słońca w czerwcu, ale nie omijajcie GTG, aby i was nie ominęło coś ważnego. Najlepiej zabierzcie nas na powietrze ze sobą ;>Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 138 gości oraz 0 z 6437 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 138 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: durr1313
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa