Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!


Psst! Przegląd scenowej twórczości #17
napisany: 27.05.2019 · 20:50 · dodał: sdr
kategoria: Scena GTA · komentarzy: 0
Pogoda w maju nie zachwycała. Lepiej niż za okno popatrzeć na kolorowe screeny z GTA ;)

-backwhen-Kojy-KanyeSW-Kojy-

Gry to skomplikowane programy, z których złożoności często nie zdajemy sobie sprawy. Twórcy chcą, aby świat przedstawiony był możliwie realistyczny, ale czasem wystarczy odrobina umiejętności i samozaparcia by dotrzeć do zupełnie innego ich oblicza. Mam tu akurat na myśli tryb programisty, bez którego trudno byłoby przed premierą pozbyć się wszystkich błędów. Niedawno kopię GTA III z aktywnym takim właśnie trybem dorwał i rozłożył na czynniki pierwsze niezastąpiony Vadim M. Jeśli jesteście ciekawi jakie tajemnice ona skrywa, polecam obejrzenie poniższego klipu.


Grieferzy w GTA Online to prawdziwa zmora wszystkich uczciwych graczy. Sporo radości przynosi więc każda skuteczna metoda ich eliminacji, choćby tak kreatywna jak w wykonaniu De-Fenkay'a, któremu przy niemałej pomocy fikuśnej fizyki gry udało się Sasquatchem... strącić Hydrę. Te nowe pojazdy z Areny wojny to w ogóle mają nieźle po(d)kręconą fizykę... Kto to wypuścił na ulice? ;P

Szczęścia w zwalczaniu latających upierdliwców spróbował też Kenjoski, wykorzystując w tym celu dodany kilka miesięcy temu do gry Atomizer. Ta broń naprawdę ma potencjał, a kolejnym na to dowodem jest jej zastosowanie w misjach sprzedaży z wykorzystaniem kutra. Ciekawe czy w Rockstar to przewidzieli?

Na pewno zaś przewidzieli, że trudno będzie nam powstrzymać się przed dociskaniem gazu za kierownicą Phantoma Wedge, który potrafi zgubić naczepę z ładunkiem po najmniejszym kontakcie z dowolnym pojazdem NPC. Na niektórych graczach jednak nawet takie pułapki nie robią wrażenia, czego przykładem może być RY4NDY. Ej, gdzie bonus za beczkę!?

Revesoul-Kojy-xxfirebluexxEllie_CzEisenjaystherealsabe

Nie każdy ma tyle szczęścia. Na koniec tego wywodu zostawiłem dwóch pechowców, którzy zapomnieli, że ostrożność na stacji benzynowej to podstawa nie tylko w realu, ale również - a może i przede wszystkim - w Los Santos. To samo tyczy się przechodzenia przez drogę w miejscach niedozwolonych. Gry - bawią i uczą.

Pamiętajcie, że zawsze czekamy na Wasze prace i znaleziska. Jeśli tylko natrafiliście na coś wartego uwagi, nasz formularz pozostaje do waszej dyspozycji.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 40 gości oraz 0 z 6437 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 40 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: durr1313
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa