Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTA.cz
GTANF


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Druga młodość GTA V na Twitchu
napisany: 05.05.2019 · 13:28 · dodał: sdr
kategoria: Multiplayer · komentarzy: 0
Grand Theft Auto V swoje lata już ma, nawet pomijając wersję gry wydaną w 2013 roku na poprzedniej generacji konsol. Gra wciąż jednak potrafi zaskoczyć.

Druga młodość GTA V na Twitchu
Według statystyk oglądalności Twitcha przygotowanych przez serwis Newzoo, w marcu GTA V cieszyło się nadzwyczaj dużą popularnością. Okazuje się, że to wszystko za sprawą multiplayerowej modyfikacji FiveM, a konkretniej jednego z jej serwerów RP: NoPixel. Poczynania graczy na tym serwerze we wspomnianym okresie śledziło tylu widzów, że w efekcie "piątka" wskoczyła na trzecie miejsce zestawienia najpopularniejszych gier. Obejrzano łącznie ponad 58 milionów godzin materiału. To znacznie więcej od średniej, która przez ostatnie dwa lata kształtowała się na poziomie kilkunastu milionów godzin miesięcznie.

Co takiego oferuje NoPixel, że cieszy się aż takim zainteresowaniem? Trudno powiedzieć. W gruncie rzeczy to serwer role-playing jak każdy inny. Jednocześnie w sesji grać może do 32 osób, z których każda wciela się w postać jednego z szarych mieszkańców Los Santos i próbuje "żyć" jego życiem. Niby nic czego nie byłoby już wcześniej, a jednak zaskoczyło. Aktualnie, aby zagrać na serwerze należy wypełnić ankietę i po akceptacji administratora czekać na swoją kolej. Może po prostu... na wszystko musi przyjść czas?

Pozostaje jeszcze pytanie czy zainteresowanie widzów utrzyma się w kolejnych miesiącach i co w ogóle na to wszystko Rockstar? Jak pamiętamy twórcy gry niezbyt przychylnie patrzą na fanowskie modyfikacje multiplayer.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 134 gości oraz 0 z 6437 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 134 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: durr1313
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa