Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.cz


Pobierz przeglądarkę Vivaldi teraz!Moda na moda #17
napisany: 20.05.2019 · 18:13 · dodał: sdr
kategoria: Ogólne · komentarzy: 0
Dzisiejszy przegląd rozpoczynamy nie tyle od klasycznej modyfikacji co od narzędzia służącego poprawie strony wizualnej gier. ReShade już wkrótce umożliwi skorzystanie z ray tracingu m.in. w GTA V.


Najnowsza wersja zadziała ze wszystkimi grami korzystającymi z DirectX od wersji 9 do 11 i będzie wykorzystywać path tracing, czyli metodę dającą lepsze efekty, ale też bardziej obciążającą sprzęt. Może się to więc niestety przełożyć na obniżoną wydajność. Póki co implementacja jeszcze kuleje, przez co generowane efekty odświeżają się na naszych oczach, ale trzeba przyznać, że całość wygląda obiecująco.

Nowy ReShade znajduje się obecnie w stadium alfa i dostępny jest tylko dla osób wspierających autora za pośrednictwem platformy Patreon.

LS Designer Penthouse (v1.0)

Interesy interesami, ale kiedyś trzeba wrócić do domu. A żeby wracało się z przyjemnością, dom musi być fajny. Na szczęście w sieci nie brakuje takich fajnych domów dla GTA V. Jednym z nich z pewnością jest udostępniony w tym miesiącu LS Designer Penthouse od BigShaqNOKetchup. Ten luksusowy, dwupoziomowy apartament został umiejscowiony w ścisłym centrum miasta i poza przestronną kuchnią, salonem, sypialnią i łazienką, oferuje takie udogodnienia jak: basen, taras z widokiem na Los Santos, ogródek z grillem, miniaturowe boisko do koszykówki i oczywiście lądowisko dla helikoptera.

LS Designer Penthouse
Albany White Liner (v1.0)

Gdybyście jednak szukali czegoś skromniejszego, zawsze możecie zainteresować się przyczepą kempingową Albany White Liner. Jest to model, który mogliśmy spotkać wcześniej w grze jedynie w formie statycznego "rekwizytu". Przyczepa przypominająca kultowego Airstreama stoi zaparkowana na terenie wytwórni filmów w Vinewood. Teraz możemy zespawnować ją w dowolnym miejscu, podczepić do samochodu i wyruszyć w podróż życia. Choćby tylko na drugi koniec stanu.

2000 Kenworth W900 Heavy Duty Wrecker (v1.0)

Pamiętacie Tonyę i jej chłopaka JB, którym jako Franklin pomagaliśmy w trybie fabularnym GTA V? Podstawą tych misji była zabawa z holownikiem, ale pojazd którym się poruszaliśmy nie należał do szczególnie przyjemnych w prowadzeniu. Taki toporny rzęch. Robotę za JB z pewnością znacznie przyjemniej wykonywałoby się taką maszyną jak Kenworth W900 od bagged. Stworzona od podstaw ciężarówka prezentuje się fantastycznie. Posiada oczywiście działające ramię wysięgnika, dobrze odwzorowany kokpit, zegary, uchylną pokrywę silnika oraz światła ostrzegawcze. Do holownika spokojnie można podłączyć dowolną ciężarówkę, także z naczepą i zrobić rundkę ulicami miasta. Autor do modelu dołączył również szablon, dzięki któremu możemy łatwo wykonać własne malowanie.

2000 Kenworth W900 Heavy Duty Wrecker
Street Phone Missions (v1.2)

Brakuje wam misji z wcześniejszych części serii uruchamianych przy budkach telefonicznych? I na to jest lekarstwo. Modyfikacja Street Phone Missions to skrypt oferujący kilka zadań zlecanych właśnie za pośrednictwem rozsianych po mieście publicznych aparatów. Są to proste misje polegające na walce z przeciwnikami, pościgach, przewożeniu przesyłek z punktu A do punktu B, itp. Ot, typowe GTA, ale... chyba o to właśnie chodzi? :)

Pamiętajcie, że niektóre mody wymagają do instalacji lub działania dodatkowych narzędzi. Szczegółowe instrukcje znajdują się na podlinkowanych stronach.Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 57 gości oraz 0 z 6437 zarejestrowanych użytkowników
Razem: 57 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: durr1313
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa