Gość

Rejestruj

 


GTA V · PC
~104zł


Iron Squad - Spolszczenia gier


GTANF
GTA.czCo się stało? #10
napisany: 31.10.2018 · 23:44 · dodał: sdr
kategoria: GTAthegame · komentarzy: 0
Październik to w świecie Rockstar ostatnia prosta przed premierą RDR2. A co się działo w tym czasie w świecie GTA?

Co się stało?
  • Na początku miesiąca uruchomiona została nowa, a co najmniej odświeżona wersja Social Clubu. Ma to oczywiście związek ze wspomnianą premierą Red Dead Redemption II, która miała z kolei miejsce w ostatni piątek.
  • Pierwsza aktualizacja GTA Online po piątej rocznicy nie chwyciła za serce i nie zaciągnęła raczej nikogo z powrotem do gry ;) Skończyło się na kolejnym odgrzewanym zremiksowanym trybie adwersarza - Sumo (Remiks) oraz typowych zniżkach na zawartość.
  • Tydzień później w nasze ręce trafiła natomiast nowa transza ulepszonych kotletów samochodów kradzionych z ulic Los Santos od lat. Do salonu SSASA wjechały Praire, Ruiner oraz Futo.
  • Druga połowa października upłynęła w GTA Online pod znakiem tygodni dozbrojeniowego i przemytniczego. W pierwszym premiowane były m.in. misje specjalne z MCO, a w drugim tryb Pojedynek w chmurach. Wczoraj zaś rozpoczął się tydzień halloweenowy, w którym podwójnie zapunktujemy w sześciu upiornych trybach adwersarza i taniej kupimy okolicznościową zawartość.
  • W niedzielę w końcu doszedł do skutku nasz... wrześniowy event multiplayer. Dobrze było się znowu spotkać po dłuższej przerwie! Z tego miejsca dziękujemy ekipie Taboretu, a nieobecnych zapraszamy do wspólnej gry na początku grudnia. Sprawdzajcie nasz kalendarz po lewej.
  • Początek bieżącego tygodnia przyniósł informację o powrocie pierwszej części serii GTA. Nie chodzi jednak o żaden remaster, a o wybór gry do ekskluzywnego grona 20 kultowych tytułów, które zostaną umieszczone w pamięci PlayStation Classic - repliki pierwszej konsoli Sony.
  • Rekinem września został chaos. Gratulujemy i kolejny raz zapewniamy o pozytywnej weryfikacji CBA. Tylko zaświadczenie gdzieś się nam zawieruszyło ;)
  • Jak zawsze zachęcamy do zapoznania się z najnowszym przeglądem modyfikacji oraz scenowej twórczości.
  • Piąta rocznica GTA Online skłania do refleksji i w związku z tym miesiąc temu zapytaliśmy Was jak często jeszcze gracie. Wyniki nie napawają optymizmem, ale też chyba nieszczególnie zaskakują. Ponad połowa z głosujących do trybu sieciowego już nie wraca, a pozostali o ile w ogóle jeszcze grają to jednak tylko garstka sprawdza cotygodniowe aktualizacje na bieżąco. Cóż, zdecydowanie odstajemy od średniej globalnej, ale w końcu nasza mała społeczność zawsze była na swój sposób wyjątkowa ;) W październiku prosimy Was z kolei o ustosunkowanie się do nowej gry Rockstar - Red Dead Redemption II. Dacie jej szansę czy jednak tylko GTA?
  • Waszej uwadze polecamy również naszą loterię oraz niezwykle emocjonującą kumulację, w puli której mamy już $$1748! Z kolei tutaj możecie zmierzyć się z naszymi quizami.

Miesiąc temu wyraziłem nadzieję na atrakcyjny październik z uwagi na piątą rocznicę GTA Online. Przeliczyłem się, ale spokojnie - w końcu Rockstar deklaruje, że gra nadal ma przed sobą bogatą w nową zawartość przyszłość! Będzie o czym pisać, chyba ;)Wybierz stronę: 1

Obecnie serwis przegląda 70 gości oraz 1 z 6417 zarejestrowanych użytkowników
Rodzina · sdr
Razem: 71 · Najwięcej (7125): 07.06.2015 · Ostatnio przyjęty: KacpereQ
STATYSTYKI »
 
 
© 2004 - 2019 GTAthegame NETWORK
Kopiowanie materiałów bez zgody autorów zabronione!
Wszystkie prawa zastrzeżone · Polityka prywatności · Cookies
news · forum · blogi · wap · xml · pliki · igf · njoy · szukaj · mapa